Dendyna Dendyna komentáře u knih

Už číst tuhle knížku je vlastně "Hygge".

30.05.2019 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Úžasné umělecké dílo napsané zlatou nití. Každá věta, každá myšlenka, má svůj význam, svůj úkol, který vyvstane když se naplní čas. Smekám před autorem a děkuji že jsem bohatší o jeden příběh, jehož tajemství jsem s úsměvem na rtech objevila po otočení poslední stránky.

30.05.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Skvělá kniha, chvilku trvalo než se děj rozjel ale pak jsem se nestačila divit jak nás autorka udržuje v napětí a pálí do nás jedno překvapení za druhým. až do úplného konce.

28.04.2019 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Z téhle knihy jsem psala písemnou maturitu. Myslím že pochopit pocity Sofie bych mohla až teď když jsem matkou.

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Moje dětská hrdinka, jejíž příběhy jsem hltala. Líbilo se mi i filmové zpracování. Jedna z nejkrásnějších knih které jsem v životě četla.

06.04.2019 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Přečteno už na střední, drsné svědectví jedné generace poznamenane pachuť tvrdých drog

06.04.2019 4 z 5

Líbila se mi, moudré myšlenky..

Tajemství sedmi závojů Tajemství sedmi závojů Ruediger Schache

Zaujala a vřele doporučuji

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Docela komerční záležitost, takže jsem byla zvědavá, hodnotím jako lepší průměr

06.04.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku mi vadilo střídání obou žen ve vyprávění, ale pak jsem si zvykla, knížka je čtivá, dobře promyšlená, napínavá, doporučuji.

Velmi silné čtení !

13.01.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Perfektní , chytne a nepustí !

13.01.2019 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Výborné !

13.01.2019 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Velice čtivá, napínavá,velmi dobře propracovaná závislost hlavní hrdinky, děj svižný, vyprávění Rachel mě bavilo nejvíc.

13.01.2019 5 z 5

Andělin popel Andělin popel Frank McCourt

Dlouhé roky má nejoblíbenější knižní záležitost, miluji knížky které mě umí totálně emočně rozdupat ...

26.01.2014 5 z 5

Tajemství plánu vašeho života Tajemství plánu vašeho života Ruediger Schache

Jedna z mála knih která mi zodpověděla na otázky života a řekla jsem si "Aha, tohle dává smysl" ...

06.01.2014 5 z 5