denča1000 denča1000 komentáře u knih

Velká kniha scoubidou Velká kniha scoubidou Inge Walz

Zajímavá zručná kniha, díky které dokážete vyrobit spoustu hezkých věcí. Pro mladší slečny skvělá.

Přítel lesa Přítel lesa Reneé Kayser

Jako dítě jsem tuhle knihu milovala. Stačilo mi v ní jen listovat. Jsou v ní hezké obrázky a hezké psaní. Pro děti jako stvořená.

25.09.2016 5 z 5

Po bouři Po bouři Lauren Brooke (p)

Kniha je hezká, ale smutná. Tahle kniha už je přece jen více podobná realitě a není to pořád ta samá pohádka dokola, jak se kůň vrátil a jak koně dostala...

Prázdniny v sedle Prázdniny v sedle Gill Morrell

Hezké, ale takové nereálné.Posadit na koně někoho kdo na něm nikdy neseděl a pustit ho do přírody, je naprosto šílené. Ale je to jen kniha pro mládež, takže spíše taková pohádka.

Nespoutaná duše Nespoutaná duše Angela Dorsey

Je to kniha pro mladší devčata, já jsem ji četla jen proto, že zrovna nebyla po ruce jiná kniha. Nemám ráda nadpřirozena, ale přesto je kniha hezká,ale i smutná. Mít o 10 let méně, tak bych knihu hltala.

25.09.2016 2 z 5

Plachý hoch - Kůň, který přišel z divočiny Plachý hoch - Kůň, který přišel z divočiny Monty Roberts

Naprosto nádherná, úžasná, fascinující kniha, která každému čtenáři vezme dech. Zážitky, které Monty Roberts prožil, a které popisuje a vůbec co všechno dokázal, je naprosto neuvěřitelné. Jsem mu vděčná za knihy, které napsal a ve kterých popsal veškeré jeho pocity a zážitky. To co v knihách popisuje je dokonalé. Kniha, do které jsem se začetla a velmi těžce jsem se od ní odpoutávala, velmi mě pohltila a přála jsem si, aby pokračovala, protože na to jak je krásná je příliš krátká. Musím přiznat, že na konci jsem měla dokonce slzy v očích. Doporučuji každému koňákovi.

24.07.2016 5 z 5

Léto plné záhad Léto plné záhad Anna Sellberg

Hezký a napínavý příběh, vhodný pro mladé slečny.

14.07.2016 4 z 5

Nový domov Nový domov Gabi Adam

Hezká kniha, ale nereálná... spíše taková pohádka..

05.07.2016 3 z 5

Střípky pravdy Střípky pravdy Lisa Unger

Velmi hezké, napínavé a zajímavé čtení, které každého zaujme a těžko se přestává číst. Miluji takové žánry. Doporučuji přečíst.

27.06.2016 5 z 5

Dobrodružství u Tajné hory Dobrodružství u Tajné hory Enid Blyton

Napínavá dobrodružná kniha pro mládež.

Kůň - chov a péče Kůň - chov a péče Judith Draper

Další z řad naučných knih, která by neměla chybět v rukou začátečníků.

22.06.2016 5 z 5

Kůň & já: péče o koně a jezdecký výcvik Kůň & já: péče o koně a jezdecký výcvik Gill Harvey

Velmi naučná a podrobná kniha, kterou by si měl každý začátečník přečíst předtím, než se přiblíží ke koni. Já ji dostala asi v 10 letech a pořád jsem si ji pročítala a listovala v ní. Když jsem o dva roky později začala na koni jezdit, vnímala jsem ji zase o něco jinak, ale dala mi důležitý základ, který jsem potřebovala. Doprovázela mě jako malou začátečnici a dodnes, ačkoli ji již dávno nepotřebuji, ji mám v knihovně.

Labradorský retrívr Labradorský retrívr Diana Van Houten

V dnešní době se dají veškeré informace najít na internetu, přesto jsem zastánce knih a proto miluji jakékoli příručky o zvířatech, kde se dozvím jak o ně správně pečovat, co potřebují a i přesto, že to je třeba samozřejmé, nikdy neuškodí si o tom něco přečíst. Proto dávám téhle knížce vysoké hodnocení, neboť užitečných rad není nikdy dost.

22.06.2016 5 z 5

Patologie na stopě zločinců - Nůž, kulka, oprátka, jed Patologie na stopě zločinců - Nůž, kulka, oprátka, jed Hans Bankl

Hodně zajímavá kniha ze zákulisí patologie.

Příručka jízdy na koni Příručka jízdy na koni William Micklem

Tuhle knihu mám momentálně rozečtenou a už teď se mi líbí. Není to taková ta obyčejná příručka, jak držet otěže atd. Ale jsou zde popsané úžasné podrobnosti i pro zkušenné jezdce. Tuhle knihu nikdy nedám z ruky.!!

Koně pod Olympem Koně pod Olympem Tomáš Holcbecher

Zajímavá kniha plná nádherných fotografii z Athén 2004, kde se Olympijských her zúčastnil náš český jezdec Jaroslav Hatla.

22.06.2016 5 z 5

Jezdecké potřeby pro každý den Jezdecké potřeby pro každý den Markéta Ciprová Vopičková

Pro někoho možná nezajímavá kniha o jezdeckých potřebách, když se vše dá již v dnešní době najít na internetu, ale pro začínající jezdce je tahle kniha jako stvořená, protože tak mohou mít po ruce vše co potřebují a podle krásných fotek a popisků, se do budoucna lehce naučí takové základní věci a potřeby pro koně, které musí znát.

Parkurové skákání Parkurové skákání Tiina Vainikainen

Moc hezká a stručně popsaná kniha. Doporučuji, těm kteří třeba začínají skákat. Jsou v ní zajímavé rady a jistě se z knihy přiučíte něčemu podstatnému.

Ženy na tahu Ženy na tahu Joanne Fedler

Kniha je víceméně o ženách různých povah, kdy každá z nich má jiné starosti a trable. Kamarádky, které se sejdou a užijí si víkend, jako dámskou jízdu. Kniha byla pěkná, ale figurovalo tam mnoho jmen a mnoho postav, až s ev tom člověk ztrácel.

22.06.2016 4 z 5

Jezdecký tábor Yonahlossee Jezdecký tábor Yonahlossee Anton DiSclafani

Zajímavý místy až smutný příběh. Lehce se každý čtenář vžije do hlavní hrdinky Thei a prožívá rok strávený daleko od domova a rodiny s ní. Smutné a pro mě nepochopitelné je, jak se k ní její rodiče zachovali, neboť pokud měli trestat za to co se stalo tak všechny, ne jen Theu. Opravdu jsem příběh prožívala s ní a s napětím čekala, jestli se vrátí domů či ne. Tehdy byla ovšem jiná doba a věci se braly jinak, stejně tak jako lidé se chovali jinak. Doporučila bych knihu dospívajícím dívkám.

22.06.2016 4 z 5