Nespoutaná duše

Jane je nešťastná z toho, že se musí stěhovat, opustit školu a svou nejlepší přítelkyni Marii, ale nejvíce ze všeho, že musí opustit svou milovanou jezdeckou školu. Její jedinou útěchou je, že se s sebou bude moci vzít svou oblíbenou klisnu Keetu, která tak získá krásný nový výběh a dokonce i svou vlastní stáj ve staré stodole. Jane však v jejím novém životě, na který se začíná pomalu zvykat, očekávají netušené dobrodružství. Záhy se seznámí s dívkou jménem Penny a obě dívky spolu brzy objeví tajemství, že ve stodole straší, a rozhodnou se přijít této záhadě na kloub....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141422/nespoutana-duse-TWS-141422.jpg 4.552

Nespoutaná (1.)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Stabenfeldt

Freedom (2005)

Kniha Nespoutaná duše

denča1000
25.09.2016

Je to kniha pro mladší devčata, já jsem ji četla jen proto, že zrovna nebyla po ruce jiná kniha. Nemám ráda nadpřirozena, ale přesto je kniha hezká,ale i smutná. Mít o 10 let méně, tak bych knihu hltala.

Hoshi
19.06.2016

Krásný, smutný, odpočinkový příběh s nádherným koncem. Příběh, který není jen pro milovníky koní.

MíšaPíša
19.12.2014

Nejkrásnější knížka co znám :)

Petronille
26.01.2014

Už je to dlouho co jsem knihu četla, ale moc se mi líbila. Doporučuji hlavně mladším čtenářům a milovníkům koní

nikolryskova
14.03.2013

Tohle je úžasná, prostě úplně dokonalá kniha. Moc mě bavila a četla jsem i ostatní díly.

kowalenska.m
25.02.2013

Hezky popsané. Moc se mi líbila pasáž, kdy popisuje zahradu své matky. A navíc je krásně popsaný její vztah ke koním i jejich vztah navzájem. Nejsem do koní blázen, přesto tohle bylo trochu něco jiného. Četla jsem jako mladší, přesto si některé pasáže přečtu znovu :)

Enefersis
09.02.2013

Pamatuju si, že když jsem byla menší, doopravdy jsem se u téhle knížky bála. Tajemný kámen uprostřed stodoly, černá masa zhmotňující se do podoby koně, nevysvětlitelné ržání přicházející odnikud a pak samotný příběh Nespoutané, který je dojemně krásný a zároveň nahánějící hrůzu. Už tehdy se zřejmě projevovala má posedlost duchy a nadpřirozenem, takže jsem raději než realistické příběhy od koní hltala tyhle:) Bude to už nějaký pátek, co jsem Nespoutanou duši četla poprvé, ale pořád se mi líbí a ráda se k ní vracím. Což bohužel nemůžu říct a volném pokračování, které mi vůbec nesedlo…

Za hranicí nevinnosti
Za hranicí nevinnosti