Přítel lesa

Přítel lesa https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43101/pritel-lesa.jpg 5 41 7

Chceš se naučit poznávat hmyz, stromy, vytyčit trasu výletu a předpovídat počasí? Chceš vědět, jak postavit přístřeší nebo vor, připravit výborné ražniči, udělat si pěknou sbírku kamenů, vyrobit hezkou lucernu, sbírat houby a lesní plody, pozorovat hvězdy, chovat pulce, snadno se pohybovat na sněhu? Otevři tuhle knížku, neboť právě tobě je určena.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Osveta (Martin)

Copain des bois (Le guide des petits trappeurs) , 1987

Cojekomupotom
13.02.2023 5 z 5

Srdcovka. Přésně.

GRUMcz
07.03.2020 5 z 5

Když jsem byl dítě, tak jsem ti knížku tahal snad všude. Do lesa, na zahradu, na chatu ... Spoustu věcí jsem sice nepochopil hned a došly mi, až jsem tu kniho otevřel po sté zkusil to po sté první a právě tady vidím největší přínos knihy.
Dnes mám web o zálesáctví a spoustu rad a zkušeností, co předávám lidem mám v základu z této knihy :)
Určitě doporučuju alespoň mrknout, případně pořídit pro děti. Sic pravda, je to již trošku neaktuální, co se vybavení týče, ale myslím, že do začátku to dětem je naprosto jedno :)

DarthSoren
14.05.2018 4 z 5

Jedna z najlepších náučných kníh môjho detstva. Práve dnes som ju asi po desiatich rokoch našiel v skrini a zo sentimentu som v nej zalistoval. Okamžite sa mi vybavili krásne spomienky.

Stankelin
22.11.2017 4 z 5

Jako malej kluk jsem ji miloval, možná právě ona nasměrovala moji nynější lásku k přírodě :)

Knihomolová
21.11.2016 5 z 5

Kniha mého dětství. Jak já ji milovala... Zub času i zuby mého morčete zanechaly na knize viditelné šrámy, ale pořád je jednou z mých nejmilejších vzpomínek na dětství.

denča1000
25.09.2016 5 z 5

Jako dítě jsem tuhle knihu milovala. Stačilo mi v ní jen listovat. Jsou v ní hezké obrázky a hezké psaní. Pro děti jako stvořená.

jitka7
24.03.2015 4 z 5

:) Tak touhle knížkou jsem se docela dost zabavila (myslím jako dítě)

příroda

Autorovy knížky