demoniaco demoniaco komentáře u knih

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Prima pohádka

16.03.2024 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

U toho jsem se nenudil super četba pro psychicky narušený jedince jako jsem já.

16.03.2024

Ďáblovo království Ďáblovo království Denise Ryan

Spisovatelka úplně zbytečně každou chvilku popisovala detailně oblečení aktérů až mě to štvalo

17.02.2024

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Sama popravili právem a kolem toho bylo strašný omáčky. Ve finále jsem se nedozvěděl kdo ty nálože vlastně kladl. Zabils? Tak zdechni na první dobrou! Nejsem příznivcem plnech věznic vrahů co se klepou, že přijde jejich "chvíle" a jedí hnusný jídlo devět let. Proč bych je živil? Já vlastně za nic nemůžu to táta a já tam jen stál a koukal jak věšej negra.

25.12.2023 1 z 5

Kara - Bugaz (Objevy v mrtvé zátoce Kaspického moře) Kara - Bugaz (Objevy v mrtvé zátoce Kaspického moře) Konstantin Georgijevič Paustovskij

Po 40ti stránkách jsem to vzdal

14.09.2023

Smrtící ukolébavka Smrtící ukolébavka Robert McClure

Poměrně čtivý neurazilo mě to

05.09.2023 3 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Tohle dočíst byl fakt výkon strašná sračka! Nikdy nedej na zajímavej název

02.08.2023 odpad!

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Krátký chytlavý povídky a zejména mě upoutala poslední Fotograf

06.03.2023 5 z 5

Vedra Vedra Lee Child

Průměrná kniha, ale klasickej Reacher zachránce co se pak vydá zase cestou někam...

01.02.2023 2 z 5

Třináct záhad Třináct záhad Agatha Christie

Jestli se dožiju důchodu, tak možná Agátě přijdu na chuť. Číst si o čtenářským kroužku kde si vyprávěj "strašidelný" příběhy bylo na mě moc!

15.09.2022 odpad!

Pekelná jízda Pekelná jízda Frank Miller

Komiksová rychlovka!

30.06.2022 5 z 5

Za cenu života Za cenu života Lee Child

Rozečtená a je to chytlavý vzhledem k tomu, že mám omezený možnosti klidu tak jsem se včera dostal s přehledem ke třetí kapitole ani nevím jak. Po třech měsících jsem knížku za cenu vlastního svýho života přečetl a byla to paráda! Pět z pěti

16.03.2022 5 z 5

Ten žlutej parchant Ten žlutej parchant Frank Miller

Byla jak slina a těžko jsem jí sháněl

11.03.2022 5 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Trochu jsem se knížkou kousal, ale závěr stál za to. Vrabci už letí!

12.02.2022 5 z 5

Rodinné hodnoty Rodinné hodnoty Frank Miller

Krátkej leč zajímavej paperback

11.10.2021 5 z 5

Satan a smrt Satan a smrt Frank Schätzing

Něco pro hrdýho satanáše říkám si po přečtení popisu obsahu knihy. Větší ztrátu času jsem nežral a moje paní říká vykašli se na to, když tě to nechytne po 50 stranách nemá to cenu a měla pravdu ta moudrá žena. To je spíš křesťanskej brak, ztráta času!

04.10.2021 odpad!

Chlast, děvky a bouchačky Chlast, děvky a bouchačky Frank Miller

Drsňácká klasika

15.05.2021 5 z 5

První kniha krve První kniha krve Clive Barker

Snad první stejnojmenná povídka Kniha Krve byla zajímavá jinak je to brak zvlášť za poslední Města v horách o teplouších je odpad

03.05.2021 odpad!

...a vyberte si ...a vyberte si Jan Pelc

Výtah z předchozích děl, takže nuda

18.04.2021 2 z 5