DCKH DCKH komentáře u knih

Trénink vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití Trénink vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití Paul Wade

Na knihu jsem se těšil velmi a nezklamala.
Velmi ocenuji že doopravdy autor dodržuje nepsané pravydlo užitečnosti a návodů využívajících čistě cvičení s váhou vlastího těla.Velká škála druhů cvičení pro různé svalové partie dělá z knihy pomůcku pro všechny kteří chtějí zhubnout,věnují se profi sportu nebo jen chtějí sbali hezkou holku.Skvělé návody popsaný do detailů.Rád jsem i za popsaný chyby kterých se často dopouštějí začátečníci.Moc děkuji autorovy za komplexní přístup

03.12.2015 3 z 5

Lukáš Konečný - Chirurg Lukáš Konečný - Chirurg Jaroslav Kirchner

Přiznám se že mne kniha zklamala,doufal jsem spíše v obecnější biografii.Jen to spíše zajímavý popis důležitých zápasů mého velkého vzoru.Pan Konečný je inspirativní osobnost a bojovník s velkým charisma.Přesto kniha odhaluje zákulisí vrcholového boxu.Každému se zájmem o box nebo o pana Konečného jistě pod stromečkem radost udělá.

03.12.2015

Perfektně zaznamenaný příběh mého dětského hrdiny.Sám jsem nedávno začal posilovat.Ocenuji i popis politických a vztahových aktivit.Vělmi použné a zajímavé pročítat stále znovu osody tohoto veleupěšného muže.Způsob jakým se dostal z rakouského zapadákova na vrchol Hollywoodu a posléze celého světa je asi neopakovatelný a přesto inspirující.Nesmírně motivační kniha pro lidi kteří potřebují neco jako novou energii do života

03.12.2015 5 z 5

Sebeobrana - Boj beze zbraně Sebeobrana - Boj beze zbraně Martin J. Dougherty

Touto problematikou se zabývám dlouhodobě a myslím se že je to užitečné zvlášt pokud žijete ve větším městě jako je Praha.Osobně jsem se zabýval Krav magou,MMA,Karate a boxem.Tato kniha mi byla užitečná mnoha praktickými radami,ukázkami technik.Je velmi zajímavé číst o technikách využívaných speciálními jednotkami SAS.Doporučuji všem příslušníkům bezpečnostních složek.

03.12.2015 5 z 5

Cílevědomá církev Cílevědomá církev Rick Warren

Kniha je určena pro pastory a vedoucí v církvi,Rick Warren,jeden z nejvýznamějších pastoru současné USA zde vystupuje předevšim jako praktik který ví o čem mluví.
Jestli váš sbor z nákého důvodu stagnuje a vy to chcete změnit tak sáhněte po tomto tutulu.Mohu vřele doporučit každému biblickému křestanu

Proč jsme vůbec tady? Proč jsme vůbec tady? Rick Warren

Jako člověk který od dětství věří že Ježís je Buh asi nebudu uplně oběktivní přesto se o správnoou perspektivu pokusím.Knihu psal autor s mnohaletými zkušenostmi ve vedení Amerických megasboru a leadeshipu.Titul je doslova přišpikován nejen biblickými citáty a je zde saha o opravdovou pomoc čtenáři s hledáním smyslu bytí.Což si myslím že přivítá asi většina lidí .... Je pravda že je to kniha křestanského radikála z řad Protestantismu USA a většina lidí v ČR s ním nebude souhlasit v jeho názorech na společnost nebo náboženství .....

Sloužil jsem Arafatovi Sloužil jsem Arafatovi Tass Saada

Částečně se ztotožnuji s názorem 007.myslím si že tento příběh je zpracován čtivým a poučným způsobem pro všechny generace.Pana Tasse jsem poznal při organizaci jedné z jeho přednášek a je to člověk moudrý a zkušený,tudíž ví o čem mluví.Kdo hledá knihu pro volné chvíle,podle skutečných událostí tak se trefil do černého.

Pravda o sexu Pravda o sexu Kay Arthur

Zatím první kniha co jsem četl k této problematice.Na můj vkus je téma popisováno moc podrobně.Například kapitoly o předmanželské intimitě bych zkrátil značně.Myslím si že v dnešní době je toto téma aktuální nejen u mládeže.Doporučuji široké veřejnosti,především pro nástileté.

Jaký je doopravdy Chuck Norris Jaký je doopravdy Chuck Norris Chuck Norris

Chuck Norris je můj hrdina - tudíž asi nejsem oběktivní.
Bezva kniha pro bobavení i poučení.
Doporučuji jako tip na narozeniny či vánoce.

Zničte to, nebo to zničí vás Zničte to, nebo to zničí vás Libor Michálek

Bezva počtení pro lidi kteří chtějí ztratit iluze o současné politice.A mají zájem na změně v naší zemi.Mohu doporučit.Pana Michálka znám osobně několik let i jeho rodinu.Je to člověk který ví o čem píše a má již lecos za sebou.

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Perfektní based on the true story.Mé oblíbené téma-SV.Je zde popsáno z pohledu Sina.Narozeného v koncentračním táboře,nejdepresivnějším místě na této planetě.Jeho útěk a celé životní příběh je tak emotivní a poučný že doporučuji přečíst každému svéprávnému člověku.Reálné podobenství o lidské chamstivosti,nespravedlnosti a koncentrovaném zlu ....

03.12.2015 3 z 5

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Bezva kniha,plná návodů pro budování úpěšných a užitečných vztahů.Moc se mi líbí že je zde mnoho rad podpořených poučnými příběhy ze života.Doporučuji každému se zájmem o tuto problematiku.Mám v plánu ji číst vícekrát a pujčit i známým. ....
87%

03.12.2015

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Asi o 20% horší nežli Chatrč,přesto,perfektní dílo.S respektem mohu doporučit každému hledajícímu beletrii ze součesnosti.

03.12.2015 4 z 5

Někdy vyhraješ, jindy se poučíš Někdy vyhraješ, jindy se poučíš John C. Maxwell

Perfektní titul od zkušeného autora který moc dobře ví o čem píše a jakým způsobem motivovat neúspěšné lidi.Vím jaké to je být v údolí problémů ale tento člověk ví jak vést lidi k úspěchu ...

02.12.2015

Krav Maga – umění čelit ozbrojenému útočníkovi Krav Maga – umění čelit ozbrojenému útočníkovi Imi Sde-Or (p)

Jednoduše geniální,efektivní a najednoduchosti a rychlosti,odborně založení kniha za mě perfektní dílo pro lidi co se chtějí samostudiem umět rychle bránit

Ponecháni napospas 1- 2 Ponecháni napospas 1- 2 Tim LaHaye

Bezva serie četl jsem až do osmého dílu a na to jak je křestanská literatura v kvantitě chudá tak naprosto dokonalé dílo.Omladých lidech před koncem světa ..... vážně super tvorba ,jen tak dál.Nevlastní matka mi ji dá vždy k vánocům.Takové knihy mám rád,zaujme,potěší a člověk se u toho nenudí-stále se tam něco děje .....

02.12.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celá serie je mou srdeční záležitostí a u tohoto zakončení jsem si nemohl pomoct ale přelouskal jsem ho asi 10krát a za mě 100%.Dokonalé zakončení,Geniálně vymyšlený fansysy svět.Aneb v jednoduchosti je síla.