Zničte to, nebo to zničí vás

Zničte to, nebo to zničí vás https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174669/znicte-to-nebo-to-znici-vas-174669.jpg 4 6 2

Autor knihy, nynější senátor Libor Michálek, popisuje ve čtivém příběhu řadu praktik souvisejících s financováním politických stran a korupčními praktikami v politice, na které si jistě každý vzpomene v souvislosti s nedávnými kauzami. Na čtenáře čeká řada šokujících informací o tom, jak se nakládá s veřejnými prostředky nebo jak se "odkloňují" finance. Vítejte ve světe, který řídí protřelí straníci.... celý text

DCKH
03.12.2015

Bezva počtení pro lidi kteří chtějí ztratit iluze o současné politice.A mají zájem na změně v naší zemi.Mohu doporučit.Pana Michálka znám osobně několik let i jeho rodinu.Je to člověk který ví o čem píše a má již lecos za sebou.

meadow
01.12.2014 2 z 5

Neradostné čtení. Autor knihy podle si všeho nevymýšlí a vlastně jen potvrzuje to, co si všichni stejně myslí o fungování státní zprávy.Neznalý člověk se poučí o technikách používaných v prostředí vyšších pater politiky.Knížka je ale pro mě moc depresívní na to, aby se mi líbila, Přesto- chválím ten počin

Libor Michálek
česká, 1968
2013  73%Zničte to, nebo to zničí vás
2018  0%Nová šance pro druhé století naší republiky

Kniha Zničte to, nebo to zničí vás je v