DCKH DCKH komentáře u knih

Katolicismus východně od edenu Katolicismus východně od edenu Richard Bennett

To nebylo myšleno na vás,omlouvám se jestli jste to tak pochopila.Ale myslel jsem to zpíš na Kněze a vedoucí a jestli se vás to doktlo tak se moc omlouvám.A jestli jste to pochopila jako urážku tak si zasoužím vaše pohrdání

03.12.2015 3 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Srdeční záležitost.Moje nejoblíbenější dětská kniha
Krásné ilustrace a roztomilé příběhy, prostě klasika.
Pro mě nejkrásnější knížka, ke které se vracím i v dospělosti...
90%

03.12.2015 3 z 5

Již nikdy více „milý křesťanský chlapec“ Již nikdy více „milý křesťanský chlapec“ Paul Coughlin

Osobně si ymslím že toto je jeden z mála titulů které se doopravdy zabývají Ježíšovým charakterem a morálkou jakou vyžaduje po svých učednících a on je Pán takže on po nich může vyžadovat svatost .. . . .
Paul Coughlin ve své knize vyzdvihuje biblické pojetí mužství, které je v příkrém kontrastu k modelu, jenž převládá v naší kultuře a církvi. Můžete svůj život naplnit smyslem, účelem, poctivostí, čestností, láskou a vírou.

03.12.2015 5 z 5

Sedm hlavních hříchů a jak je překonávat Sedm hlavních hříchů a jak je překonávat Graham Tomlin

Dnešní svět nejen že nemá rád slovo hřích on ho přímo nenávidí a proto se dnes už nepoužívá.
Pýcha, závist, hněv, smilstvo, nestřídmost, lakomství, lenost
Jestliže v dřívější době stavěla církev hřích až příliš do centra pozornosti, a to jak v duchovní literatuře, tak i v mentalitě celé církve, dnes býváme svědky druhého extrému.
95%

Bruce Lee Umělec života Bruce Lee Umělec života Linda Lee Cadwell

He is my hero and this is his book ,book of his life.

03.12.2015

Posilování s vlastním tělem 417krát jinak Posilování s vlastním tělem 417krát jinak Helena Jarkovská

Užitečná bublikace s užitečnými cvyky pro lidi kteří se chtějí stát hrdiny svého těla ...
90%

Utíkej, malý, utíkej Utíkej, malý, utíkej Nicky Cruz

Krásná příběhovka se svědectvím ale ponaučením jakým způsobem lze nalézt Boha,pravdu,ale hlavně věčný život v nebi!

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Závěrečný rozhovor se mi líbí nejvíce.
Zbytek je dle mého příliš chaotický a nesourodý.
Přesto je to super populárně-naučná kniha.

Všehoschopní - Superguru Bárta Všehoschopní - Superguru Bárta Jaroslav Kmenta

Jedno z nejlepší českých investigativních děl!Respekt!Kmenta je můj favorit na spisovatele století!

03.12.2015 2 z 5

Snadno & rychle Snadno & rychle Roman Vaněk

Nejlepší kuchařka co jsem kdy měl čest poznat mám kní intimní vztah ...

Jak přežít cokoli a kdekoli Jak přežít cokoli a kdekoli Chris McNab

Typická profesionální publikace kde autor vystupuje jako praktik a odborník.
Poradí jak si máme pomoci když nás chce zabít cikán,když chceme mít větší svaly nebo přežít na moři ....

03.12.2015 5 z 5

Jak zkrotit svůj jazyk za 30 dní Jak zkrotit svůj jazyk za 30 dní Deborah Smith Pegues

Bezvadná rychlikvašná literatura,pokud se chcete za 30 dnů odnaučit vulgarismu a začít mluvit a žít v čitotě 70%

Dělat těžké věci Dělat těžké věci Alex Harris

Nejlepší moderní kniha pro mládež mimo Bibli.
Vlastní příklad Bratrů Harissových a předmluva Chucka Norrise
Co více by jste od pubertáků chtěly?
80%

V božím podzemí V božím podzemí Richard Wurmbrand

Jedna z nejinspirativnějších a nejčtivějších knih jaké jsem četl . . .
Richard Wurmbrand má takovou morální převahu nad například každým kdo kdy šel do hospody jako já že je mi trapně že si vůbec troufám hodnotit knihu jako je tato.
Protože podstata tohoto díla spočívá právě v nezdolném a nesmírně odvážném charakteru propojeném s vytrvalostí vůči komunismu takovým způsobem jaký se nikde ve světě ještě nenašel.
100,1%

Elitní jednotky Elitní jednotky Nigel Cawthorne

Přímo geniálně poučná publikace předevší pro lidi z řad bezpečnostních složek nebo pro jejich fandy.Poměrně slušně popsaný chod od amazonek až po novější Navy Seals.¨
Mohu přele doporučit,obzvláště pubertákům se zájmem o military k vánocům určitě potěší
Jediné co bych vytknul jo poměrně stručný a přespříliš strohý popis každé organizace vzhledem k ceně ....
85 %

Požehnání až do špiček bot Požehnání až do špiček bot Reinhard Bonnke

Ono myslet si o dílu nejúspěšnějšího zaplnovače nebe že bude popisovat zázraky nad kterými stojí rozum i srdce by bylo jako čekat že studna se postaví sama.
A už čtu ty komenty co mne posílají do Bohnic :D

Ožehavé otázky Ožehavé otázky Nicky Gumbel

Za mne praktickým způsobem zpracovaný vážně potřebné téma,možná pouze u homosexuality bych byl vděčný za podrobnější a osobnější přístupů
Jedná se o mého oblíbeného autora a jeho nejlepší dílo.Které bourá největší překážky mezi věčným životem v pekle a věčností v nebi.Jen čekám až se za mne snese mrak krityky že jsem fanatik,radikál .....

V ringu s Bohem V ringu s Bohem Tim Guénard

Nádherné svědectví o Boží lásce a lidskosti
Díte z dětského domova týrané otcem-utěk,trestná činnost-prostituce-kariera boxera-poznání a přátelství s knezem,život ve francouzské metropoli
85%

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Best 100%
Perfektní provedení klukovských fantasií v době vzniku veledíla.
Omlouvám se za stručnost
Vysoce emotivní a populárně naučné dílo.

Statečná srdce Statečná srdce Jaroslav Novák

Nádherná beletrie z tábornického prostředí založená na romantickém klukovském ideálu života v přírodě.Dokonale jsem se ztotožnil s hlavním hrdinou až na ty jedničky jsem měl podobné dětství ....