Krav Maga – umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Krav Maga – umění čelit ozbrojenému útočníkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81849/krav-maga-specialni-izraelske-bojove-umeni-81849.jpg 4 12 3

Krav Maga - souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původne vyvinutý pro potřeby IDF, Izraelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky. Přispůsobený civilním potřebám tak, aby uvedené metody dokázali úspěšně uplatnit normání občané, mladí i staří, muži i ženy, jako takoví nedisponující obzvláštní fyzickou silou, učí, jak se vyspořádat s útočníkem ozbrojeným nožem, sekyrou, hrdlem láhve, jinými bodnými, řeznými a sečnými nástroji a zbraněmi, tupým nástrojem - palicí, holí, kamenem, střelnými zbraněmi - pistolí, samopalem, výbušninami, ... ... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Naše vojsko

Krav Maga: How To Defend Yourself Against Armed Assault , 2003

simon9946
12.04.2022 odpad!

Kašlete na tyhlety kraviny, jako je kravmaga nebo kung-fu atd. Jednoduše to nefunguje, pokud se chcete opravdu bránit (dokonce i psychicky), začněte dělat třeba MMA, wrestling, grappling, box, kickbox atd. Fakt mi věřte!

DCKH
02.12.2015 5 z 5

Jednoduše geniální,efektivní a najednoduchosti a rychlosti,odborně založení kniha za mě perfektní dílo pro lidi co se chtějí samostudiem umět rychle bránit

Clevo
10.01.2013 3 z 5

Ha ha. Už se vidím, jak zneškodňuju chlapa s pistolí. Techniky jsou zajímavé, úsporné a docela jednoduše zapamatovatelné. Celkově působí efektivně.

sebeobrana bojová umění krav maga

Autoři knihy

Eyal Yanilov