Danago Danago komentáře u knih

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Smrt pětadvacetileté Alice se zdá podivná, zbytečná, nesmyslná. Proč? Po celou dobu příběhu hledáme odpovědi. Knížka se skládá z deníkových záznamů, z dopisů, mailů, novinových článků a konverzace na chatu. Je to docela příjemné čtení. Nejvíc mě bavily zápisky z deníku Alice. Byla sem napnutá až do konce jak to vlastně všechno bylo. Závěr byl hodně šokující.

18.05.2016 3 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Velice příjemná , čtivá knížka , až mi bylo líto , že už je konec. Pěkně napsané , z našeho prostředí, aktuální knížka ze současnosti. Jsem ráda, že knížka nebyla pokažená někakým rádoby moravským nářečím.

14.05.2016 5 z 5

Encyklopedie pokojových rostlin Encyklopedie pokojových rostlin Nico Vermeulen

Kniha je na kvalitním křídovém papíře , je vázaná, má krásné barevné fotografie .Podle mě opravdu potěší každého, kdo má rád pokojové rostliny a květiny. A i ten kdo pokojové rostliny nepěstuje nebo se mu nedaří , tak s touto knihou se mu jistě začne velmi rychle dařit a brzy zjistí jaká je to radost .Mě teda tato kniha právě k pěstování rostlin přivedla .

10.05.2016 5 z 5

Encyklopedie zahradních rostlin Encyklopedie zahradních rostlin Klaas T. Noordhuis

Kniha je na kvalitním křídovém papíře , je vázaná, má krásné barevné fotografie a opravdu je fajn pro zahradkáře ať již začátečníky tak i pro pokročileší. Každý si tam najde své.

Swingers party Swingers party Jaroslav Gering

Velice čtivá, překvapivá , místy dost šokujiící kniha. Opravdu je třeba otevřený pohledna věc bez předsudků. Knížka dobře vypovídá co se může stát kdykoli , i v naší republice. Hlavní hrdinka to nměla velice těžké. Ale za přečtení rozhodně stojí. Jsem žena středního věku a dokázala sem hrdinku velice dobře pochopit.

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Hodně napínavá knížka , mírně misteriózní, velice mě překvapila, už se těším na další knížky autora.

10.05.2016 4 z 5

Inca-Kola Inca-Kola Matthew Parris

Velice pěkně napsaná knížka o cestě čtyř kamarádů po Peru , není to přímo cestopis , spíše tak trošku beletrie s popisem skutečných míst a zážitků v Peru. Knížka je velmi čtivě napsaná, někdy dost napínavá a někdy s tak nádhernými popisy, že by se tam člověk hned rozjel taky podívat.Rozhodně můžu doporučit.

07.05.2016 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Překvapivě velice dobrá knížka, z počátku sem se trochu zdráhala, ale konec je nečekaný , a je zde skvěle vylíčeno myšlení mužů. Určitě pro ženu středního věku je to knížka, která ji zaujme a překvapí. Já bych ji zařadila mezi lepší než Zmizelá nebo Spálená obloha a samozřejmě i Dívka ve vlaku.

14.04.2016 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Knížka je naprosto skvělá, už dlouho sem neměla štěstí na tak dobrou knížku.Neodtrhla sem se od ní dokud sem ji nedočetla do konce.

14.04.2016 5 z 5

Útěk na druhý břeh Útěk na druhý břeh Jana Abrahamová

Velice čtivá, napínavá, dojenmá, překvapivá. Moc se i líbila nemohla sem přestat číst . Moc krásná knížka.

12.04.2016 3 z 5

Záhady Peru Záhady Peru Arnošt Vašíček

moc dobře napsané a vše dokladované + obrázky, moc se mi knížka líbila

30.03.2016 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Knížka se mě moc líbila, neuvěřitelně dobře se čte, je napínavá, autorku čtu již po několikáté a ještě mě nikdy nezklamala. Můžu jen doporučit.

27.03.2016 5 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Moc krásná knížka. Moc se mi líbí tento typ knížek. Velice čtivá a napínavá od samého začátku.

21.03.2016 5 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

kniha mě nezaujala, jak bych si myslela, bylo těžké ji přečíst do konce

21.03.2016 3 z 5

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason

Velice napínavá kniha s neotřelou tématikou znásilňovací drogy. Prostředí Islandu mě velice baví je to pro mě země neznámá a ráda bych se tam díky knize jela podívat. Vyšetřovatela je mi sympatická , knížka se dobře čte. Závěr byl super. Určitě si přečtu něco dalšího od tohoto autora. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, takže sem jí obětovala značnou část noci určenou k mému spánku.

16.03.2016 3 z 5

Vina Vina Jonathan Kellerman

První kniha od tohoto autora. Velice čtivá , napínavá. Napsaná jiným pohledem psychologa, což mě potěšilo. Knížka opravdu moc dobrá. Podívám se po dalších knihách od Jonathana Kellermana. Jak vidím je to oblíbený spisovatel.

16.03.2016 3 z 5

Záměna Záměna Ken Begg

Knížka velice napínavá, z lékařského prostředí, čtivá. Mě se moc líbila. Můžu jen doporučit.

16.03.2016 5 z 5

Pokušení Pokušení Tilly Bagshawe

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát. Rozhodně stojí za přečtení.

Dokonalá Dokonalá Tilly Bagshawe

Dědictví Dědictví Tilly Bagshawe