Encyklopedie pokojových rostlin

Encyklopedie pokojových rostlin https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185521/mid_encyklopedie-pokojovych-rostlin-LPA-185521.jpg 5 3 3

Encyklopedie pokojových rostlin je nepostradatelná příručka pro výběr rostlin do vašeho domova – do místností se sluncem nebo stínem, do zasklené verandy, do zimní zahrady, na balkón a na terasu. Nádherné barevné fotografie dávají výborný obraz toho, co lze od zvolené rostliny očekávat. Navíc kniha nabízí všechny potřebné informace k ošetřování a ke stanovišti rostlin.... celý text

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Rebo

Kamerplantenencyclopedie

ArwenAragorn
12.02.2021 5 z 5

Krásná kniha s krásnými fotkami, velice vhodná pro pěstitele. Ráda si v ní listuji jen tak a občas hledám inspiraci, co si pořídit.

Žlutotemenný
18.05.2017 5 z 5

Zjistil jsem, že nejlepší a nejvděčnější jsou sukulenty a kaktusy. Tady není co řešit.
O ostatní kytky je potřeba se stále starat. Možná je lepší nechat je přírodě a necpat si je do bytu.

Danago
10.05.2016 5 z 5

Kniha je na kvalitním křídovém papíře , je vázaná, má krásné barevné fotografie .Podle mě opravdu potěší každého, kdo má rád pokojové rostliny a květiny. A i ten kdo pokojové rostliny nepěstuje nebo se mu nedaří , tak s touto knihou se mu jistě začne velmi rychle dařit a brzy zjistí jaká je to radost .Mě teda tato kniha právě k pěstování rostlin přivedla .

Kniha Encyklopedie pokojových rostlin je v