Encyklopedie pokojových rostlin

Encyklopedie pokojových rostlin je nepostradatelná příručka pro výběr rostlin do vašeho domova – do místností se sluncem nebo stínem, do zasklené verandy, do zimní zahrady, na balkón a na terasu. Nádherné barevné fotografie dávají výborný obraz toho, co lze od zvolené rostliny očekávat. Navíc kniha nabízí všechny potřebné informace k ošetřování a ke stanovišti rostlin....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/185521/encyklopedie-pokojovych-rostlin-LPA-185521.jpg 52
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Rebo

Kamerplantenencyclopedie

Kniha Encyklopedie pokojových rostlin

Žlutotemenný
18.05.2017

Zjistil jsem, že nejlepší a nejvděčnější jsou sukulenty a kaktusy. Tady není co řešit.
O ostatní kytky je potřeba se stále starat. Možná je lepší nechat je přírodě a necpat si je do bytu.

Danago
10.05.2016

Kniha je na kvalitním křídovém papíře , je vázaná, má krásné barevné fotografie .Podle mě opravdu potěší každého, kdo má rád pokojové rostliny a květiny. A i ten kdo pokojové rostliny nepěstuje nebo se mu nedaří , tak s touto knihou se mu jistě začne velmi rychle dařit a brzy zjistí jaká je to radost .Mě teda tato kniha právě k pěstování rostlin přivedla .

Nico Vermeulen
nizozemská

všech 11 knih autora

Kniha Encyklopedie pokojových rostlin je v