Záměna

Steven Dunbar zjistil, že pacienti s beznadějnou diagnózou dostávají místo léků neúčinné placebo, aby zemřeli dřív a nezatížili tolik státní rozpočet. Během vyšetřování případu dojde k teroristickému útoku islámských radikálů. Ti nakazí obyvatele několika domů cholerou. Epidemii se podaří rychle zvládnout, pachatelé jsou zatčeni, jenže Stevenovi je to podezřelé... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137504/zamena-137504.jpg 4.131

Steven Dunbar (9.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

Lost Causes (2011)

Kniha Záměna

alexis818
27.12.2018

Hezká kniha,mám tohoto spisovatele ráda.Takže další příběh z lékařského prostředí.který mohujen doporučit.

raty
01.08.2017

Knihy od tohoto autora se velmi dobře čtou, jsou zajímavé lékařským prostředím a hlavní hrdina Steven Dunbar mi sednul. Tato nijak nevybočuje z řady. Dobré čtení, při kterém trochu mrazí při myšlence: "děje se to?"

Danago
16.03.2016

Knížka velice napínavá, z lékařského prostředí, čtivá. Mě se moc líbila. Můžu jen doporučit.

dominikB951
01.02.2016

Velmi dobrá knížka opět s hlavním hrdinou Stevenem Dunbarem.

ovpana
07.12.2014

Moc pěkné čtení,napínavý a strhující děj až do konce.

28ctenar
02.09.2014

Trochu nuda ,průměr

čef
21.06.2014

Tento román není žádná velká literatura a nijak se neliší od ostatních příběhů z lékařského prostředí, kterých už autor napsal celou řadu. Tentokráte jde o snahu elitářů o vylepšení populace v GB. Děj je přehledný nepřetížený vedlejšími motivy a zamotanými vztahy mezi hrdiny. Někomu se může zdát tento styl až suchý, mě vyhovuje.

Dana1
13.02.2014