Ve vyšším zájmu

Tým lékařů má v nejpřísnějším utajení zachránit život prominentního pacienta. Jedním z členů je i profesor John Motram. Jako odměna za práci se před ním otevírá šance, na jakou čekal celý život: možnost prozkoumat zachovalá těla vojáků, kteří zemřeli ve 14. století během morové epidemie. Doktor Motram se však stane obětí neznámého viru a zdá se, že jeho nehoda souvisí s dalšími úmrtími. Případu se ujme vyšetřovatel Steven Dunbar... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93188/ve-vyssim-zajmu-93188.jpg 3.636

Steven Dunbar 8.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Alpress

Dust to dust, 2010

Kniha Ve vyšším zájmu

helenkan
14.06.2018

Moje prvotina od tohoto autora. Nemůžu tudíž srovnávat,ale byla jsem spokojená.Ani mi nepřišla knížka nudná. Hlavní hrdina mi byl sympatický a hlavně nebyl žádný hlupák.

soukroma
23.05.2018

Poněkud jednodušší a zároveň překombinovaný příběh - ve vysokých kruzích, takže se to hlavní stejně nedozvíte. Nicméně se to čte dobře a stále se dozvíte řadu věcí ohledně fungování lidských organizmů a mikroorganizmů. 75%
Můj oblíbený autor má na svém kontě mnohem lepší thrillery!

raty
19.03.2017

Napínavý příběh, na kterém mi připadá nejhorší, že se takové věci mohou opravdu dít. Poučovaní mi nevadilo, přišlo mi to zajímavé.

Pavlusa007
26.01.2017

Celkem čtivé, jen autorovi při jeho lékařském vzdělání nemůžu odpustit ty žvásty o přežívání virů.

dominikB951
01.02.2016

Průměrná kniha - většinou se tam nic moc zajímavého neděje. McClure umí lepší knihy. : (

čuřil
05.01.2016

Průměr, nebo spíše zklamání - tedy 3. Začátek byl zajímavý a v celku i zápletka se zdála být zajímavá. Ale rozuzlení a závěr ve mně zanechal spíše rozpaky.

kilometr
29.04.2014

Dost nezáživná kniha.60%.

bbara155
26.06.2013

Musím říct, že tak trochu zklamání. Už jsem od tohoto autora četla mnohem lepší knížky. Děj byl velmi předvídatelný a v podstatě bylo zbytečné knihu číst. Ale kousek před koncem byl napínavý :-)