Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Sedm dní spolu Sedm dní spolu Francesca Hornak

Do této knihy jsem se pustila náhodou, byla v knihovně a zaujala mě trochu anotací a musím říci, že jsem za ní ráda. Byla úžasná a já jsem prostě musela číst dál a vědět, jak to dopadne a co se stane a jak se zjistí tohle a co tohle znamená. Prostě a jednoduše úžasná kniha, všem doporučuji.

19.05.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tato kniha má typický nádech YA, který miluji, holka a kluk jsou spolubydlící nejprve se nesnáší a poté se do sebe zamilují. Za mě povedená kniha. I příběhy obou hrdinů byly propracované a zajímavé. Za mě ano.

18.04.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Od této autorky mě zaujala kniha PS Líbíš se mi, která byla naprosto skvělá a tak jsem se rozhodla si přečíst i jiné knihy od této autorky, tato byla velmi čtivá a zajímavá, bohužel jí chybělo abych řekla WOW to je pecka a tak má kniha menší hodnocení. Ale určitě není kniha špatná, jen patří do průměru. Za mě ale 3,5 / 5 hvězdiček.

07.04.2019 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tenhle díl naprosto miluji, je v něm tolik emocí a zároveň i zajímavých scén. Díky této knize jsem se konečně i trochu seznámila s New Yorkem a chci ho vidět ještě víc. A Eden a Tyler panebože jedna z nejlepších romantických linek, co jsem kdy četla. A ten konec. Tohle jsem opravdu nečekala. Je to taková klasika, ale určitě za to knize neubírám žádné body, byl to skvělý závěr po kterém jsem chtěla hned další díl.

14.03.2019 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Super jednohubka na Vánoce.

01.01.2024 3 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Perfektní pokračování série, potřebuju další díl. Miluju hrdiny, miluju prostředí a taky miluju, jak kniha ubíhá pod rukama.

01.01.2024 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Po dlouhé době zase perfektní fantasy série, která měla všechno, co na podobných knihách miluju - romantiku, erotiku, skvěle fungující hlavní hrdiny, tajemství a moc hezky popsaný magická svět (svět vlkodlaků) s nějakým extra prvkem (zde znamení horoskopu). Miluju.

01.01.2024 5 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

2,5 klasická povídková sbírka - některé povídky perfektní, jiné nic moc. Trochu mě i zklamal pochmurný nádech povídek. Není to něco, co na Vánoce vyhledávám.

01.01.2024 2 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha je moc čtivá a já si čtení užívala. Hlavně jsem od půlky dál nedokázala přestat číst, potřebovala jsem vědět, jak to dopadne a co se vlastně stalo a hlavně proč. Autorka psát prostě umí.

01.01.2024 4 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Začátek knihy je skvělý, ale pak má kniha dost klesající tendenci. I tak je to ale super oddychové čtení.

01.01.2024 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

4,5 na tuhle jsem se těšila nejvíce a nakonec mi přišla z celé série nejslabší. Úplně mi nesedla hlavní hrdinka, ale i tak byla kniha dokonalá a čtení jsem si ji užila.

01.01.2024 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Kniha mě mile překvapila. Řeckou mytologii miluju a zde šlo o moderní pojetí, které bylo moc hezky napsané a za mě poměrně originální. Romantika i akce jsou také hezky napsané a vyvážené.

28.12.2023 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Autorku mám hrozně ráda, její knihy jsou to, co potřebuju, když chci číst historickou romanci, která mě bude bavit od začátku do konce.

25.12.2023 4 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Autorku mám moc ráda, její knihy se čtou velmi dobře a příběhy mě také dost baví.

25.12.2023 4 z 5

Srdce temnoty Srdce temnoty Joseph Conrad

Tohle rozhodně nebylo nic pro mě. Nudila jsem se od začátku do konce.

24.12.2023 1 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

4,5 tato česká fantasy mě velmi mile překvapila, prostředí Prahy je skvěle zpracované a v knize není žádné typické klišé. Musím říci, že jsem byla opravdu nadšená a těším se na další díl.

24.12.2022 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Milá oddechovka, u které jsem se docela dost i nasmála. Ale chování některých hrdinů na mě bylo až dost bizardní. Taky styl psaní této autorky mi úplně nesedí.

24.12.2022 3 z 5

Tři týdny do svatby Tři týdny do svatby Ella Quinn

Poslední dobou čtu historické romány celkem často a tento mi přišel celkem průměrný. Začátek a konec knihy byly super, ale ten prostředek byl celkem pomalý a nudný.

24.12.2022 3 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Tak tohle bylo moje. Prostředí letectví a k tomu skvělá romantika a erotika. Za mě jedna z nejlepších knih od těchto autorek.

10.10.2022 5 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

4,5 skvěle napsaná kniha, opravdu mě zajímalo, co hlavní hrdina skrývá. Knihu jsem přečetla na jeden zátah.

10.10.2022 4 z 5