Dagmara36 Dagmara36 komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Přečetla jsem jedním dechem. Trochu mi z těch vražd bylo úzko. Jak jinak než pět hvězdiček.

14.12.2014 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Začátek sice nic moc, aspoň teda pro mně, ale potom se to rozjelo.

14.12.2014 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nic jiného, než že je to skvělé čtení.

03.12.2014

Vražedné alibi Vražedné alibi John Katzenbach

Příběh se mi moc líbil, i když tak od půlky knížky jsem si tipla jak to dopadne a trefila jsem se, a to nemám ráda. Ale dávám i tak 5 hvězdiček.

23.05.2014 5 z 5

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Skvěle se četlo, všechny knihy od této autorky jsou čtivé.

07.04.2014 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Nemůžu dát jinak, než plných pět. Děj od začátku napínavý. A konec opravdu překvapivý. Sama jsem měla dvě tři teorie jak to dopadne, samozřejmě všechny úplně mimo. První knížka tohoto autora - už se těším na další.

14.03.2014 5 z 5

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Přečetla jsem jedním dechem. Zatím nejlepší knížka od této autorky. Moc se mi to líbilo.

11.01.2014 5 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Opět jsem četla jedním dechem. Ještě lepší než předchozí V lesích. Jsem zvědavá na další.

30.12.2013 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Trochu slabší než ostatní, ale taky dobrá.

31.10.2016 3 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Jako vždy super. Přečteno za dva dny.

14.10.2016 5 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Po opravdu strašně dlouhé době moje první knížka od naší autorky. Byla docela zajímavá, líbila se mi. Dávám všech pět hvězdiček. Těším se na další knihy od této autorky.

01.06.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Jak zde již někdo napsal - zrůdná kniha. Toho konce sem se bála, ale tušila sem ho. Dávám jen tři hvězdy, byla to docela síla.

06.07.2014 3 z 5

Den odplaty Den odplaty John Katzenbach

Bohužel mi pocit z knihy zkazily chyby v knize, spousta překlepů. Ale jinak autorovi nelze nic vyčíst. Zajímavá kniha.

06.07.2014

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Prostě úžasné čtení.

28.04.2014

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Od začátku se čte velice dobře. Ale ten konec byl nějak moc rychlý. Jsem zvědavá na další knihy této spisovatelky.

26.01.2014

Hra Hra Anders de la Motte

Začátek takový nijaký, ale potom se to už četlo samo.

21.01.2014 4 z 5