cyril.gando cyril.gando komentáře u knih

Ti otravní králíci Ti otravní králíci Ciara Flood

Byla to moc vtipná knížka. Nejvtipnější byli ti králíci, jak se pořád medvěda na něco ptali. Pro někoho může být poučná v tom, že se máš kamarádit. Ale hlavně je to i zábavná knížka.

Králíček Sameťáček Králíček Sameťáček Margery Williams

(SPOILER) Jsem rád, že to dopadlo hezky a že se mohl stát králíček Sameťáček pravým kralíkem. A je to i o tom, že nemáte vyhazovat staré věci, když vám to třeba doktor řekne. A jsem rád, že na konci se tam potkal ten kluk a ten králíček.

16.02.2024 5 z 5

Moby Dick: Bílá velryba (komiks) Moby Dick: Bílá velryba (komiks) Lance Stahlberg

(SPOILER) Zajimavá knížka. Byla hodně napínavá, ale je škoda, že tam Kvígkveg umřel.

29.12.2023 4 z 5

Strašidlo Sušinka Strašidlo Sušinka Astrid Lindgren

Komentář musí být hezkej,když je to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo, jak Sušinka strašil, protože to bylo docela vtipné.

28.12.2023 5 z 5

Příběhy malého indiána Příběhy malého indiána Werner Färber

Byla to moc hezká knížka, moc zajímavá. Nejvíc se mi líbila 4.kapitola. Bylo to o tom, jak jeden indián zachránil koně před pumou a uzdravil ho a dopadlo to dobře.

13.09.2023 5 z 5

Strašidláci nebrečí Strašidláci nebrečí Áslaug Jónsdóttir

Je to hodně dojemná knížka. Dozvěděl jsem se, že pláč pomáhá se zúčastnit toho, co neumíš, a zkoušíš to, co neumíš.

15.07.2023 5 z 5

Týden bez televize Týden bez televize Debra L. Green

Tahle knížka se mi líbila, protože z toho může být ponaučení, že i když nejsme u televize, tak můžeme zažít zábavu. Kája je opravdu srandovní a sedí na něj přezdívka, že je superfrája.

05.05.2024 5 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Bylo to hrozně bláznivé jako Andy a Terry. Vždycky chtěli napsat nějakou knížku, ale furt tam byla nějaká dobrodružství. Jednou tam byla mořská panna, která byla příšera, pak tam byly opičky, které bořily celý dům na stromě. A pak tam byla jedna obří gorila, která chtěla banány. Nejlepší je příběh o pejskovi Hafíkovi a velké díře, protože tam jsou jen obrázky a samé HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF a nakonec pejsek do díry spadl a pořád štěkal HAF.

24.04.2024 5 z 5

Záhada školní půdy Záhada školní půdy Zuzana Pospíšilová

(SPOILER) Knížku jsem dostal v první třídě. Teď už jsem druhák, ale ta knížka je o čtyřech prvňácích, kteří odhalili záhadu školní pudy. Byli tam: sýkora, kuna, výr, kočka a krokodýl a hráli v noci karty. Ale nejvtipnější na tom bylo, že si pan školník neuměl zavázat tkaničky.

20.04.2024 5 z 5

Příšerky a jejich historky Příšerky a jejich historky Cornelia Funke

Tahle knížka byla zajímavá díky tomu, že to bylo o příšerách, zvlášť když máš rád příšery. Nejvíc se mi líbila kapitola Převeliké přání. Bylo to o klukovi, který se chtěl proletět na drakovi. A to se mu splnilo.

08.04.2024 5 z 5

Na skok do Afriky Na skok do Afriky Zuzana Rabasová

Komentář musí být hezký, když máte třeba tátu z Afriky a ta knížka je o Africe.
Jsem rád, že ta holka vymyslela, jak by mohla dostat telefon do Afriky. A vymyslela fakt zajímavý způsob. A to se mi líbilo.

25.02.2024 5 z 5

Zubr si hledá hnízdo Zubr si hledá hnízdo Oksana Bula

Byla to moc hezká knížka a bylo to docela vtipný, protože ten zubr se nezeptal, že zubři nespí v noře ani v hnízdě.

Ne! řeklo strašidýlko Ne! řeklo strašidýlko Áslaug Jónsdóttir

Byla to zajímavá knížka. Hodně se mi líbila v tom, že byla hodně poučná, že když nebudeš škodit a nebudeš se bát, všechno dobře dopadne.

Mimoni – Sněží Mimoni – Sněží Brandon T. Snider

Byla to moc zajímavá knížka. Byla hodně zábavná. Nejvíc se mi líbilo, jak spolupracovali a dělali iglú.

28.12.2023 5 z 5

Stín a jeho kluk Stín a jeho kluk Lenka Krbcová

Byla to smutná knížka, ale nakonec dopadla dobře.

10.09.2023 5 z 5

Příběhy rytířů a jejich hradů Příběhy rytířů a jejich hradů Thilo Petry - Lassak

Nejvíc se mi líbila 2. kapitola. Bylo to moc hezký a ještě ta holčička se jmenovala Karolína jako moje máma.

13.07.2023 5 z 5

Zachariáš a studená voda Zachariáš a studená voda Daniel Rušar

Byla to hodně zajímavá knížka, protože ten Zachariáš byl nakonec otužilý.

28.06.2023 5 z 5

Kostík hledá přátele Kostík hledá přátele Pawel Pawlak

Byla to zajímavá knížka. Byla hrozně hezká, protože Kostík si našel kamarádku.

28.06.2023 5 z 5

Pohádka o Janu Amosu Komenském Pohádka o Janu Amosu Komenském Lucie Seifertová

Byla to zajímavá knížka. Dozvěděl jsem se, co můžu v životě dělat správně. Byla to vtipná knížka, protože císař Ferdinand II. byl blázen.

01.05.2023 5 z 5

Je to pravda, Tygříku? Je to pravda, Tygříku? Byron Katie

Je to o tom, že tygřík byl smutný, že se s ním nekamarádili kamarádi. Po chvilce viděl nějakou želvu, která mu poradila, že ho všichni mají rádi.
A byla to moc zajímavá knížka a moc zábavná.

23.04.2023 5 z 5