Kostík hledá přátele přehled

Kostík hledá přátele https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375536/bmid_kostik-hleda-pratele-LgI-375536.jpg 4 78 78

Kouzelný příběh o tom, co všichni hledáme. Příběh o přátelství. Seznamte se s Kostíkem, malou schoulenou kostřičkou, která může působit trochu smutně. Ale nebojte! Vše se v dobré obrátí, když Kostík potká stejně osamělou holčičku Rozárku. Pro oba je jejich setkání začátkem mimořádného přátelství, ve kterém se prolíná svět živých a mrtvých. Společně vám ukážou, že každý ze světů je svým způsobem krásný, potřebný a vůbec ne děsivý. A přitom všechno začalo tím, že Rozárce vypadl zoubek. Úplně obyčejný mléčný zub…... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , CPress

Ignatek szuka przyjaciela , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kostík hledá přátele. Přihlašte se a napište ho.

klarca1993
13.09.2023 5 z 5

Moc hezká kniha. I když nemá úplně náročný děj, je velmi dobře pochopitelná pro děti. Stejně tak má i povedené ilustrace. A souhlasím s tím, že je vhodná pro další práci s knihou ve skupině dětí.

cyril.gando
28.06.2023 5 z 5

Byla to zajímavá knížka. Byla hrozně hezká, protože Kostík si našel kamarádku.

broskev28
09.02.2023 4 z 5

Chápu komentář haki34, ale předkládám svou zkušenost:
Na čtenářské dílně ve 2.třídě jsem se přesvědčila, že i ti malí čtenáři, kteří už přečetli více knih, a to rozhodně náročnějších (Šedík a Bubi, Králík je taky jenom člověk nebo dokonce Kouzla vzhůru nohama), byli Kostíkem nadšení a přečetli si ho hned několikrát.
A potom o něm dokázali krásně vyprávět - co se jim na něm líbí, který obrázek by si vybrali, jak by se i oni chtěli podívat do Kostíkova světa, který je ohromil. A dokonce si vzpomněli i na podobnou knížku, kterou oni sami četli: Mortina ("ta taky nebyla živá a neměla žádné kamarády, takže byla smutná").
A tak podepisuju komentář Verousek, i když právě naše knihovna Kostíka (ještě) nemá.

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Kniha Kostík hledá přátele v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x