cyril.gando cyril.gando komentáře u knih

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Bylo to hrozně bláznivé jako Andy a Terry. Vždycky chtěli napsat nějakou knížku, ale furt tam byla nějaká dobrodružství. Jednou tam byla mořská panna, která byla příšera, pak tam byly opičky, které bořily celý dům na stromě. A pak tam byla jedna obří gorila, která chtěla banány. Nejlepší je příběh o pejskovi Hafíkovi a velké díře, protože tam jsou jen obrázky a samé HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF a nakonec pejsek do díry spadl a pořád štěkal HAF.

24.04.2024 5 z 5

Záhada školní půdy Záhada školní půdy Zuzana Pospíšilová

(SPOILER) Knížku jsem dostal v první třídě. Teď už jsem druhák, ale ta knížka je o čtyřech prvňácích, kteří odhalili záhadu školní pudy. Byli tam: sýkora, kuna, výr, kočka a krokodýl a hráli v noci karty. Ale nejvtipnější na tom bylo, že si pan školník neuměl zavázat tkaničky.

20.04.2024 5 z 5

Příšerky a jejich historky Příšerky a jejich historky Cornelia Funke

Tahle knížka byla zajímavá díky tomu, že to bylo o příšerách, zvlášť když máš rád příšery. Nejvíc se mi líbila kapitola Převeliké přání. Bylo to o klukovi, který se chtěl proletět na drakovi. A to se mu splnilo.

08.04.2024 5 z 5

Na skok do Afriky Na skok do Afriky Zuzana Rabasová

Komentář musí být hezký, když máte třeba tátu z Afriky a ta knížka je o Africe.
Jsem rád, že ta holka vymyslela, jak by mohla dostat telefon do Afriky. A vymyslela fakt zajímavý způsob. A to se mi líbilo.

25.02.2024 5 z 5

Ti otravní králíci Ti otravní králíci Ciara Flood

Byla to moc vtipná knížka. Nejvtipnější byli ti králíci, jak se pořád medvěda na něco ptali. Pro někoho může být poučná v tom, že se máš kamarádit. Ale hlavně je to i zábavná knížka.

Králíček Sameťáček Králíček Sameťáček Margery Williams

(SPOILER) Jsem rád, že to dopadlo hezky a že se mohl stát králíček Sameťáček pravým kralíkem. A je to i o tom, že nemáte vyhazovat staré věci, když vám to třeba doktor řekne. A jsem rád, že na konci se tam potkal ten kluk a ten králíček.

Zubr si hledá hnízdo Zubr si hledá hnízdo Oksana Bula

Byla to moc hezká knížka a bylo to docela vtipný, protože ten zubr se nezeptal, že zubři nespí v noře ani v hnízdě.

Ne! řeklo strašidýlko Ne! řeklo strašidýlko Áslaug Jónsdóttir

Byla to zajímavá knížka. Hodně se mi líbila v tom, že byla hodně poučná, že když nebudeš škodit a nebudeš se bát, všechno dobře dopadne.

16.02.2024 5 z 5

Moby Dick: Bílá velryba (komiks) Moby Dick: Bílá velryba (komiks) Lance Stahlberg

(SPOILER) Zajimavá knížka. Byla hodně napínavá, ale je škoda, že tam Kvígkveg umřel.

29.12.2023 4 z 5

Strašidlo Sušinka Strašidlo Sušinka Astrid Lindgren

Komentář musí být hezkej,když je to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo, jak Sušinka strašil, protože to bylo docela vtipné.

28.12.2023 5 z 5

Mimoni – Sněží Mimoni – Sněží Brandon T. Snider

Byla to moc zajímavá knížka. Byla hodně zábavná. Nejvíc se mi líbilo, jak spolupracovali a dělali iglú.

28.12.2023 5 z 5

Příběhy malého indiána Příběhy malého indiána Werner Färber

Byla to moc hezká knížka, moc zajímavá. Nejvíc se mi líbila 4.kapitola. Bylo to o tom, jak jeden indián zachránil koně před pumou a uzdravil ho a dopadlo to dobře.

13.09.2023 5 z 5

Stín a jeho kluk Stín a jeho kluk Lenka Krbcová

Byla to smutná knížka, ale nakonec dopadla dobře.

10.09.2023 5 z 5

Strašidláci nebrečí Strašidláci nebrečí Áslaug Jónsdóttir

Je to hodně dojemná knížka. Dozvěděl jsem se, že pláč pomáhá se zúčastnit toho, co neumíš, a zkoušíš to, co neumíš.

15.07.2023 5 z 5

Příběhy rytířů a jejich hradů Příběhy rytířů a jejich hradů Thilo Petry - Lassak

Nejvíc se mi líbila 2. kapitola. Bylo to moc hezký a ještě ta holčička se jmenovala Karolína jako moje máma.

13.07.2023 5 z 5

Zachariáš a studená voda Zachariáš a studená voda Daniel Rušar

Byla to hodně zajímavá knížka, protože ten Zachariáš byl nakonec otužilý.

28.06.2023 5 z 5

Kostík hledá přátele Kostík hledá přátele Pawel Pawlak

Byla to zajímavá knížka. Byla hrozně hezká, protože Kostík si našel kamarádku.

28.06.2023 5 z 5

Pohádka o Janu Amosu Komenském Pohádka o Janu Amosu Komenském Lucie Seifertová

Byla to zajímavá knížka. Dozvěděl jsem se, co můžu v životě dělat správně. Byla to vtipná knížka, protože císař Ferdinand II. byl blázen.

01.05.2023 5 z 5

Je to pravda, Tygříku? Je to pravda, Tygříku? Byron Katie

Je to o tom, že tygřík byl smutný, že se s ním nekamarádili kamarádi. Po chvilce viděl nějakou želvu, která mu poradila, že ho všichni mají rádi.
A byla to moc zajímavá knížka a moc zábavná.

23.04.2023 5 z 5

Moře potkalo oblohu Moře potkalo oblohu Eric Fan

Byla to krátká knížka. Hodně se mi líbila. Byla hodně zábavná, ale bylo hlavně jasný, že jsem ji přečetl za den. Lépe řečeno za večer.
Hodně se mi líbily obrázky.

23.04.2023 5 z 5