Stín a jeho kluk

Stín a jeho kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229350/stin-a-jeho-kluk-229350.jpg 3 18 7

Každý někdy musíme dělat, co se nám nechce – mýt nádobí, jíst brokolici nebo psát úkoly z matiky. Co by ale měl teprve říkat stín kluka, který musí dělat jen to, co dělá kluk, ke kterému patří. Jednoho dne se mu ale jeho kluk ztratí, a Stín má náhle svobodu. Může chodit do kina, jezdit na kole i fandit na fotbale. Jenže brzy zjistí, že je mu samotnému smutno, navíc lidé se ho bojí. Vrátí se tedy raději ke svému klukovi? Nebo se mu podaří najít kamarády?... celý text

cyril.gando
10.09.2023 5 z 5

Byla to smutná knížka, ale nakonec dopadla dobře.

Knihomolka506
01.10.2022 5 z 5

Každý máme svůj stín. Má ho i kluk a někdy se spolu dobře baví. Po čase Stín zjistí, že už kluka nebaví. Kluk najednou zmizí a stín má plno svobody... Ale co s ní? Chodit a dělat si, co chceme je fajn, ale být pořád sám je smutné. Stín chce kamarády, ale všude ho hledají. Najde toho svého?

5tužka
27.09.2018 1 z 5

Tak tohle byla hodně slabá knížka, nápad sice dobrý, ale obsah úplně o ničem. Neustále se opakují stejná slova, pointa žádná, přitom mě jen tak z hlavy napadá několik možných konců a poučení. Úplně nerozumím, že takovou knihu někdo vydá, jsou to podle mě vyhozené peníze. Jedna hvězdička za ilustrace.

eva9749
25.04.2017 1 z 5

Na 48 stranách text, který by se vešel na A4... Příběh kostrbatý. Několik momentů: co? proč? Pointa zabitá. Přečtení zabere 8 minut (desetiletému dítěti - ověřeno). Jedna hvězda za obrázky.

Broukodrak
31.07.2015 2 z 5

Trochu se to motá pořád dokola. Asi abychom si užili ty obrázky nebo co. Nápad je pěkný, ale knížka nic moc.

TerJac
10.02.2015 4 z 5

Také jsem čekala hlubší pointu tohoto příběhu. Ačkoliv vím, co chtěl autor příběhem říci, mohlo se to upravit i lépe. Ale kniha velmi pěkná :-)

bibi.r
02.12.2014 2 z 5

Čekala jsem, že příběh bude mít nějakou pořádnou pointu a především nějaké ponaučení. Nenašla jsem ho tam.

Autorovy knížky

2014  67%Stín a jeho kluk