Mimoni – Sněží

Mimoni – Sněží https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286867/mimoni-snezi-GFE-286867.jpg 3 19 5

Nové zábavné dobrodružství oblíbených postaviček ze slavného animovaného fi lmu! Kevinovi, Stuartovi a Bobovi se podaří vyváznout z ledového vězení i zachránit ostatní Mimoně a můžou si tak bezstarostně užívat zimních radovánek. Kopou tunely, budují iglú a staví úžasné sněhuláky. Ale nejsou sami, kdo se potuluje po zasněžených pláních. Číhá na  ně nečekané nebezpečí nebo vytoužený „big boss“?... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Minions: Snow Day , 2015

cyril.gando
28.12.2023 5 z 5

Byla to moc zajímavá knížka. Byla hodně zábavná. Nejvíc se mi líbilo, jak spolupracovali a dělali iglú.

mataaskorice
19.06.2023 2 z 5

Text podle očekávání slabý, dceři se ale obrázky mimoňů a jejich hlášky u postaviček líbí, což je pro její pojetí kvalitní literatury momentálně dost zásadní aspekt :-) Příběh je povrchní, takový rozplizlý, kdybych ho měla hned po přečtení znova převyprávět, vzpomněla bych si na pár bodů bez souvislostí. Obrázky jsou ale fajn. A jak říkám - mně se to líbit nemusí, prťka je spokojená.

Kattie
11.12.2021 1 z 5

Nějak mi to nesedlo. Přišlo mi to nelogicky poskládané, o ničem.

Knihomolka506
05.04.2021 5 z 5

"Dobrá zpráva zní: To iglú je úžasné!
špatná zpráva zni: ten lední medvěd si to myslí také!"
Málokdy dávám úryvky z knih do recenzí, ale tohle mě rozesmálo :D :D
Krátký příběh pro děti o filmových a slavných žlutých postavičkách s brýlemi a overaly.

Ivanka83
04.12.2020 4 z 5

Krátké vtipné mimoní vyprávění.

Mimoni

2016  66%Mimoni – Sněží