crazyslunicko crazyslunicko komentáře u knih

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Od knihy jsem prilis neocekavala, ale nakonec jsem byla velice mile prekvapena vyvojem udalosti hlavni hrdinky, ktera se z devcete s neprijemnou minulosti vyporada bravurne a elegantne jako dama. Jak rika prislovi: co te nezabije, to te posili...

11.01.2017 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Snadna k precteni, orientace mezi postavami promyslena.. Konec ac jsem ocekavala jak to dopadne prekvapujici.. Mozna jsem cekala vic akce v deji, ale i tak mohu hodnotit jako dobrou knihu..

01.01.2017 3 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Cteno jednim dechem. Uzasne napsana kniha. Ale k dívce ve vlaku, bych nepřirovnávala.. je to úplně jiný šálek..

29.12.2016 5 z 5

Fajne dřysty 1 Fajne dřysty 1 Ostravak Ostravski

Fajne hlášky z jeho vydaných knih. Určitě stojí za to si je koupit a pobavit sebe nebo své známé..

29.10.2016 3 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Vzhledem k tomu, že pocházím z Ostravska, kde jsem prožila jsem dětství, tak je to pro mě kniha se srdeční záležitostí. Velice veselé počtení. V kině jsem ještě bohužel nebyla, ale snad se to povede..

29.10.2016 5 z 5

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Moc krásné počtení plné vášně a lásky. Jude umí zaujmout.

14.10.2016 5 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Pohodová četba na odpoledne v neděli. Moc krásné, romantické a akční počtění

14.10.2016 5 z 5

Naprosto úžasné čtení. Ze začátku jsem se do knihy nemohla úplně ponořit, ale po pár úvodních kapitolách to bylo naprosto famózní a kniha nabrala rychlost, akci, napětí. Taito vypráví o starém Egyptě a vy se tam ocitnete s ním. Za mě pět hvězd.

13.09.2016 5 z 5

Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Emma Mars

Trochu slabší než jednička, ale byla to odpočinková četba.. Už to nemá s romantikou moc společného..

17.08.2016 4 z 5

Abeceda mzdové účetní 2016 Abeceda mzdové účetní 2016 Bořivoj Šubrt

Přehledné zpracování mezd, určitě výborná pomůcka k samostudiu v práci. Doporučuji..

24.06.2016

Bavte se tím, co vás živí Bavte se tím, co vás živí Jitka Nesnídalová

Pohodové počtení, na můj vkus trochu kratší a svižnější, ale aspoň tam nejsou zbytečně hluchá místa..

24.06.2016 4 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Bylo to wau. Byla to první přečtená kniha od této autorky a byla úžasná. Trošku rozsáhlejší, ale není to na úkor kvality. Je zajímavá a upoutá od začátku do konce. Dopodrobna rozepisuje kulturu afriky a střet této kultury. Určitě si ji minimálně jednou budu chtít přečíst.

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Byla to moje první přečtená kniha od této autorky a motivovala mě k četbě i ostatních děl. Pohodová romantika, příjemné počtení. Je geniální :)

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Úžasná kniha, nejprve příběh začíná velmi pozvolna, ale nakonec se hezky rozvine.

Velké tajemství Velké tajemství Anne Gudule

Velice svižná kniha - má jen 106 stran, ale svůj účel splnila. Pohodové čtení s opravdu překvapivým koncem.

22.06.2016 3 z 5

Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Simon Kernick

Tak určitě dobrý nápad vydat knihu, která obsahuje 4 knihy. Všechny příběhy jsou zajímavé a napínavé. Samozřejmě ne všechny romány mi sedly. Ve stínu jabloní byla pohodová četba, dřív než půjdu spát bylo zajímavé čtení s překvapivým rozzuzlením a napřed ženy a děti měl také své kouzlo. Byl o muži, který si vzal cizí identitu, aby mohl žít nový život.

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Velice složitá kniha s mnoha příběhy, které se vzájemně prolínají a navazují na sebe. Musím se přiznat, že jsem ji musela přečíst 2x a spojila jsem to s filmovým zpracováním. Je to kniha vhodná k zamyšlení o životě, o tom proč jsme tady a co se stane v budoucnu Jak ovlivňujeme našim současným chováním budoucí generace apod. Jak se z jedné z mnoha stane mučednice a ačkoliv ví, že zemře, tak ví, že za sebou zanechala odkaz pro budoucí generace.. Všechno má svůj smysl

Pravidla úspěšné ženy Pravidla úspěšné ženy Karen Finerman

Kniha se mi velmi líbila, je popsána formou příběhu na konkrétním člověku. Přizpůsobuje se živou pracující ženy, která je úspěšná v práci, ale i doma. Poskytuje ty správné tipy, na které člověk přijde až vlastními zkušenostmi. Líbí se mi, jak podporuje ženy, které budou svobodné teprve, pokud nebudou závislé na manželovi, příteli apod. Radí jak zvládat a organizovat svůj profesní i soukromý život, ačkoliv skloubit kariéru s rodinou není vůbec jednoduché. Samozřejmě je příběh aplikován na americkou kulturu a životní styl, ale jistě se dá použít i v našich českých končinách.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Ačkoliv to byla pro mě povinná četba k maturitě, tak se mi kniha velmi líbila.. Novodobé Romeo a Julie..

22.06.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejprve se mi kniha moc nelíbila, začínala dost nezáživně a nechutně o jedné alkoholičce. Postupně se, ale příběh rozvine s překvapivým koncem.. Hitovka to pro mě není, znám lépe napsané knihy. Ano konec byl překvapivý, ale to je asi všechno. Spíš je to taková ta pohodovka. Popravdě ani hlavní postava mi nebyla moc sympatická, ale to bude nejspíš můj sugestivní názor na "alkoholiky".

21.06.2016