claryssa claryssa komentáře u knih

Knížku jsem četla, když mi bylo tak 8 a HROZNĚ se mi líbila a tak je to i doteť.. Moc mě zaujaly ta psaný poznámky a myslím že to suprově podtrhlo výsledek s kontextem..:))

14.07.2014

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Když mi bylo 8, dostala jsem ji k narozkám. Byla to moje první knížka z téhle série a hrozně jsem ji žrala. Potom jsem dostala Pejsek ve sněhu, ale tahle pořád vede. Kočku v hrobce, která přišla v roce 2012 mě moc nezaujala. Štěňe prostě vede..,))

19.04.2014 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Po třech kapitolách sem to přestala číst.. nuda, ale řekla jsem si, to se spraví, některý ty kapitoly v 1 mě taky nebavily, ale ne, nespravilo.. Přečetla jsem další 3 a vyjebala jsem se na to.. První díl mě moc bavil, byl o moc lepší,))
btw. Adam se choval jako ukňouraný ubrečený děcko a to mi VÁŽNĚ lezlo na mozek!-,-

28.02.2014

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Začátek se moc táhnul.. ale tahle kniha má všechno co potřebujete - suprově vymyšlenej příběh, bezvadnej popis, holku a kluka jako hlavní hrdiny, erotický scény, vulgaritu, vtipná scéna na každé druhé stránce.. Prostě bezvadná, mega moc bezvadná knížka!:33333 Jako další díly!')))

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Měla jsem to přečtené za ani ne 24 hodin! Tahal jsem to všude.. Strávila jsem s ní hodinu na záchodě! Prostě se od toho nejde odtrhnout..!:333 Víc jsem si zamilovala Peetu, víc začala nenávidět Katniss (:DDD) a ostatní bylo prostě mega.. Johana! Ta výtahová scéna! Bože, takový výbuch sem dostala!xDDDD A ve filmu to dostalo naprosto geniální podobu! Smekám!:333 :DDDD

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tak tomuhle se říká knížka! Katniss nemám ráda, Peeta je debil a Gale je borec, Haymitch měl super hlášky, Effie blbě napsaný jméno, ale byla to zatím ta nejlepší knížka co jsem kdy četla. Stejně tak i ostatní díly..:'333

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

No závěr teda maga překvapil!:OOOO Ale zase úžasný..!'333

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Jako 1 a 2, dokonalý.. Super díl, jen ta nejblbší obálka:DDD Ale na tom nesejde, jde o to co Lauren napsala a opět nezklamala:3333 Plný počet:'))

Muka Muka Lauren Kate

Super, jako 1..:'333 Konec v mým podání: ,,Nechoď tam, nechoď tam! Nevstupuj do toho hlasatele! Né, prosím né! Ku-váááááá!"xDDDD

Pád Pád Lauren Kate

Upřímně, ikdyž jsem hodně ujetá na anděle, atd.. nebýt obálky, té knížky bych si nevšimla..,))
Ale ani trochu nelituju toho že sem si ji přečetla.. Hvězdiček plný počet, co dodat? Úžasně napsaný, děj trošku ošemetný a začáteční kapitola.. ta mi hlavou vrtala celý 1. i 2. díl!:DDDDD Pak jsem se k ní dostala ve trojce a říkám si: Joooooo, mám toooo!xDDD A Arr, bože jak já sem ji milovala!:'DDDDD Naprosto úžasná knížky, všechny díly..!:'33333 Musím to číst znova!:')))

28.02.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Naprosto úžasná kniha! Bylo tak těžký se od toho odtrhnout! Další díly taky, ale kosti jsou prostě kosti..:33 Měla jsem to přečtené do 3 dnů, protože jsem bohužel musela spát..:DDD Je to megadobře napsané. Hned jsem začala číst další díly a četla jsem to do 23:48 na Silvestra:DD Prostě bombastická knížka, jen chudák Simon a potom i Jace s Clary:(((
Film.. No.. Dobří herci, dobrej nápad a provedení, ale není tam skoro nic z tý knížky k-rváááá!:DDDDD Mega dobře je to napsaný, všechny díly, umírám touhou do května kdy vyjde Město nebeského ohně.!:'333