Clara_C Clara_C komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Všechno souvisí se vším, krásná, ale strašná kniha, nikdy nesmíme zapomenout na to, že se skutečně takové hrůzy děly a myslet si, že už se to nemůže nikdy opakovat..

22.04.2018 5 z 5

Půvabná knížečka. Oč menší v objemu o to větší obsahem. Nedá se z ní ani citovat, leda by jí tady člověk celou opsal, tak překrásně je napsaná. Opět děkuji panu Backamanovi za to, že je a za to, že s námi sdílí svoje myšlenky.

13.04.2018 5 z 5

Podivuhodná odhalení Artura Peppera Podivuhodná odhalení Artura Peppera Phaedra Patrick

Milá knížka. Není tolik úsměvná jako Stoletý stařík, zato je mnohem víc uvěřitelná. Možná víc naivní než by mohla být, ale člověk občas potřebuje nekonfliktní čtení. Na prvotinu moc dobré. Jak moc jsem si jistí tím, že někoho dobře známe, abychom zjistili, že vlastně nemáme ani tušení, s kým jsme žili 40 let.
"Z peněz se dají nadělat vzpomínky, ale ze vzpomínek peníze neuděláte, pokud nejste starožitník"

09.04.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Napínavá kniha tak, jak má být. A výlet do duše sociopatů velmi poučný, začnu se asi více rozhlížet kolem sebe :)

12.02.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Pěkná, čtivá, napínavá, i když poměrně předvídatelná detektivka. Bohužel pro autora jsem nedávno četla Ďábelské hry a ty mi sedly lépe.
Už jsem nechtěla od tohoto autora nic číst, jsou to docela zapomenutelné knihy, byť s vyvedenými obálkami, ale recenze na Temné hlubiny nejsou špatné, tak mu dám časem asi ještě jednu šanci :)

12.02.2018 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nejsem ještě ani na té 150 stránce, ale tu knihu miluju. Nechápu, jak se někdo, tak relativně mladý, může dokonale vcítit do pocitů lidí bez ohledu na jejich věk. Všechny knihy pana Backmana jsou tolik emotivní, ale tohle je za mně zatím nej. Je to sice o hokeji, který je mimochodem vykreslen naprosto bravurně, se svými klady a zápory, ale stejní lidé jsou kdekoliv na světě...Každá věta v té knížce má svůj smysl a už se moc těším na další stránky, které budu z příběhu číst, je to nádherný příběh..

31.01.2018 5 z 5