Cituska Cituska komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Díla tohoto autora nelze hodnotit jinak, než nejvyšším počtem hvězd.

13.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Brilantní

09.06.2016 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Až neuvěřitelně syrový příběh,ze kterého mrazí...Přečteno za víkend.Konec svým způsobem zklamání,darebák je sice dopaden,ale zůstává příliš mnoho otázek a nezodpovězených odpovědí.

15.05.2016 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Mistrovský vypravěč...Trochu se děsím toho do jaké míry jsou jeho díla autentická

12.05.2016 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Má první kniha od Cartera a budu ji charakterizovat pouze třemi slovy: luxus,luxus,luxusní!!!

24.04.2016 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

To je tak zvláštní kniha, že ani nevím, co k tomu říct...Ale to nemění nic na tom, že se mi to velmi dobře četlo...Čekala jsem víc?míň?nevim, každopádně stojí za to ji přečíst

08.04.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím přiznat,že se kniha čte velmi dobře a rychle...nicméně na začátku druhého dílu už mi to přišlo dost přehnané a přitažené za vlasy....kdo z nás dámy zažil mít při prvním sexu 8 orgasmů? ;-))

24.03.2016 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Luxusní oddechovka,lámala jsem se smíchy,tu knihu miluju ;-)

24.03.2016 5 z 5

Strašidla Strašidla Chuck Palahniuk

Někdy mám dojem,že Palahniuk chce hlavně šokovat a to tím způsobem,že když si to po sobě čte je sám šokován ;-) neuvěřitelná smršť všech nechutností,které si dokážete představit

24.03.2016 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Za mě jednoznačná pecka!!Ze začátku jsem pořádně nechápala o co jde, ale nedokázala jsem přestat číst!!Jsem v polovině druhého dílu a už se nemůžu dočkat třetího :-)

21.03.2016 5 z 5