CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tahle kniha byla na hraně. Ruby mi přišla až moc bláznivá na to, že to byla bývalá spolubydlící Loly. Naill mi přišel zase až moc zmatený. Neměla jsem pocit, že se k sobě až tak dokonale hodí jako předešlé 3 páry. Přišlo mi to až moc zahnané do extrému, proto srážím 1 *. Happyend to sice mělo, ale i tak mi přišlo, že ten konec nebyl to pravé. Ale musím uznat, že vykreslování osobností, jde autorkám prostě skvěle.

01.07.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tenhle díl byl pro mě trochu zklamání. Po 2. Dílu, jsem si myslela, že se série zase vyhoupne, ale nebylo tomu tak. Bylo to vtipné, plné sexu a hokeje. Ale Demi mi prostě nepřirostla k srdci, protože se asi dost často chovala jinak než bych se zachovala já. Na Huntera jsem se těšila i když se v předešlé knize choval jako blb. Rozhodně je kniha více než průměrná.

13.06.2020 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Knihu jsem přečetla za 1 den a byla to 1. kniha od této autorky. Styl psaní mě moc nenadchl. Er forma není nic pro mě. Připadala jsem si jako kdybych četla něčí deník a ten pohled mě jaksi ochuzoval o všechny detaily. Popis erotické scény v er formě. No. Nic moc. Jinak moc hezky popsané prostřední i postavy vylíčeny vcelku hezky. Bohužel chyběl detailní vizuální popis postav. Příběh taky promakaný, ale dalo by se to zkrátit tak o 100 stran.

02.05.2020 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Měla jsem problém se začíst a trvalo mi docela dlouho, než jsem to přelouskala. Rozhodně zůstanu věrná spíše sériím božský a wild season.

01.05.2020 3 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Tahle kniha byla trošku jiný než 1. díl. Líbí se mi autorky důvtip a humor. Je to zkrátka můj šálek odpočinové kávy. Četlo se mi to samo. Pokud se vám líbil 1. díl, tak 2. zaručeně nezklame. ✌????

05.02.2020 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Kde začít. Knížku jsem přečetla za dva dny. Ten, kdo to překládal nebo dělal korekturu by se měl stydět za ty hrubé chyby. Příběh se až příliš dlouho táhnul bez toho aniž by se něco zajímavého událo. Ale nakonec se mi ten příběh vlastně i líbil. :)

24.12.2019 2 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Kniha mě hrozně bavila. Začátek byl sice trochu zdlouhavý a taky trochu nudný, ale pak se to rozjelo a celá série je prostě skvělá.

28.06.2017 4 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Z počátku jsem byla poněkud kritická, ale nakonec příběh splnil účel a přečetla jsem to za jeden večer. Příběh dobře plynul a nápad je originální. Postavy pěkně popsané. Na konci moc hezký zvrat, který otočil příběh o 180 stupňů. A na konci nechyběla ani nějaká ta láska.
Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdami. Nakonec jsem se rozhodla pro 4, protože 5 si schovám pro něco, co mě více uchvátilo. Už se těším na druhý díl.

19.12.2023 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Tak tohle mě tedy nebavilo. Tuhle literaturu vyhledávám, ale střídání postav mě prostě vždycky odradí. Po předchozím dílu jsem tomu chtěla dát šanci, ale vůbec mě to nezaujalo. Celé je to takové uvařené z vody. Otevřený konec navíc napovídá k dalšímu pokračování, které ale není.

11.10.2023 3 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tato autorka asi nesestane v seznamu mnou oblíbených. Přijde mi to hrozně plytké. Musela jsem se celkem přemlouvat, abych knihu dočetla. Námět zajímavý proto zaslouží nějakou tu hvězdu, ale ke knize se spíš nevrátím.

08.04.2022 2 z 5

Malá škola čarodějnictví Malá škola čarodějnictví Zuzana Antares

Kniha je rozhodně zajímavá a celkem čtivá. Je zaměřená spíše z ženského pohledu. Jak moc pro mě byla přínosem zjistíme až časem.

20.01.2022 4 z 5

Americká princezna Americká princezna Katharine McGee

Trochu mi nevyhovovalo jak se skáče ze zápletky na zápletku, ale nejdou přeskakovat kvůli posloupnosti děje. Kvůli tomu jsem se plně nemohla vžít do postav a pak to s nimi naplno také prožít. Zvážím jestli chci vůbec číst další díl.

15.12.2021 3 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Tato kniha mi přišla trochu horší než Mléko a med. Ne o moc a možná to bylo spíš překladem. I tak se mi některé pasáže hodně líbily.

20.04.2021 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha prvních pár stran nesla poměrně nudný začátek děje. Krásně vykreslila školu a okolí. Příběh nebyl špatný. Dobrý nápad. Trochu mi vadila vybraná jména a er forma. Vadilo mi, že polovina knihy byla hrozně zamotaná a nic moc nedávalo smysl. Konec na oplátku dost šokující. Obálka knihy velmi pěkná. Nic méně jsem zvědavá na další díl.

08.02.2021 4 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Tehle díl mě z první půlky moc nebavil a trochu zarmoutil. Nakonec se z toho vyvinulo něco, co předchystává.

15.11.2020 4 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

I tento díl byl plný zvratů. Pořád mě to bavilo. Trochu mi vadilo, že ti skoti říkali jaj a mluvili jako sousedi z vesnice. Ale jinak naprosto super.

15.11.2020 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

6. Díl byl skvělý tak jako předešlý díl. Spoustu věcí jsem od posledního čtení už zapomněla a na konci přišel ne moc příjemný zvrat, který mě sebral stejně jako před tím. Na začátku byl děj dost umírněný, ale potom to nabralo do obrátek.

06.11.2020 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

To zas byla jízda. Všichno plné nečekaných zvratů. Hlavně obava o budoucnost a neštěstí ze ztraceného domova doslova kape z celé knihy. Děj byl hodně dynamický. Četlo se to rychle a v podstatě samo. Puberťácké výlevy nechyběli, tak jako milostné eskapády. Rozhodně se máme na co těšit ještě.

26.10.2020 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Nezbývá mi než říct moje oblíbené ,,Hustý". Další pokračování nezklamalo. Děj je komplikovaný, pomalu se rozmotává a zase zamotává. Pokaždé když to čtu si všimnu nových detailů a to to dělá ještě neuvěřitelnější. Prostě výborný.

24.10.2020 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Takhle puberťácká série nabírá na obrátkách. Rozhodně je potřeba ur
znat, že se přiostřuje a už to není jen ta nevinná zábava.

20.10.2020 5 z 5