Cher Cher komentáře u knih

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Moje první kniha od této autorky. Duo Kovacs a Lisková se mi líbilo. Závěr knihy byl velmi překvapivý. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

23.09.2018 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Velmi pěkně napsaný příběh, který donutí k zamyšlení. Pro mě měl i překvapivý konec.

04.09.2018 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Moc hezky se to četlo. Taková pěkná romantika. Nejvíce se mi líbilo popisování indických měst a lidí.

10.08.2018 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Kniha se mi líbila. Dobře se četla. Konec trochu nečekaný, ale dojemný.

31.07.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Taková letní oddychovka. Jen si nejsem jista, zda budu knihy této autorky vyhledávat.

14.07.2018 2 z 5

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Skutečně velmi otevřená a upřímná zpověď autorky. Někdy mi až vháněla slzy do očí.

22.06.2018 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Napínavé, občas i drsné. A tento díl byl i velmi smutný.

20.04.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Trochu jsem se obávala, že se mi to nebude líbit, protože historické romány nemám ráda. Ale bylo to naprosto úžasné. Krásný příběh. Už se těším na další díl.

03.02.2018 5 z 5

Důchodkyně nestřílejte Důchodkyně nestřílejte Marcela Mlynářová

Vtipně napsané, příjemné čtení. Pobavila jsem se.

26.12.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Opravdu krásný příběh.

02.11.2017 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Moc pěkné čtení. Obyčejný příběh ze života, ale velice pěkně se četl.

01.09.2017 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Po přečtení Prsatého muže a zloděje příběhů jsem se zařekla, že už žádnou Formánkovu knížku číst nebudu. Na doporučení jsme si vypůjčila Dvě slova jako klíč.
První třetina knihy se četla dobře, autor se věnuje zajímavým tématům ze života. Zbytek knihy byl však pro mě totální magořina. Formánek není autor pro mě. Nikdy více.

20.08.2017 2 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Napínavý příběh, který se dobře četl.

13.08.2017 4 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

I na mě to působilo velmi depresivně. Pro autora to muselo být velmi těžké období.

25.06.2017 3 z 5

Poprask v sýrové uličce Poprask v sýrové uličce Robert Fulghum

Moc pěkné čtení o takových obyčejných věcech.

25.06.2017 4 z 5

Co číhá za humny Co číhá za humny Ivanka Devátá

Autorka opět nezklamala. Veselé čtení, které mě příjemně pobavilo.

22.03.2017 4 z 5

Zeptej se táty Zeptej se táty Jan Balabán

Byla jsem na knihu zvědavá, když byla i oceněna. Nakonec jsem knihu ani nedočetla. Téma je jistě zajímavé, ale přišlo mi to spíše jako strašná změť autorových myšlenek. A napsané tak, že pokud bych knihu dočetla, zcela jistě bych skončila v depresích.

15.03.2017 1 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl byl nejnudnější. Akční = zajímavý byl asi na 50 stranách ke konci knihy. Jak už tu někdo napsal, autorka se měla na psaní tohoto dílu vykašlat.

30.01.2017 2 z 5

Sbohem, Mallorko – Od paelly k ovesné kaši Sbohem, Mallorko – Od paelly k ovesné kaši Peter Kerr

Kniha mě zklamala. Oproti předchozím dílům není tak veselá, místy spíš nudná. Autor velmi často popisuje okolí místa, kde se usadili. To už jsem si mohla přečíst nějaký cestopis.

19.12.2016 2 z 5

Vrakoviště lásky Vrakoviště lásky Eva Brabcová

Čtivý příběh, občas humorný, občas velmi drsný.

16.10.2016 4 z 5