Bulma Bulma komentáře u knih

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Elisabetta Gnone

Podobně jako další, jsem jako dítě je sbírala a měla jsem všechny. Hloupě jsem je dala pryč a teď toho lituji. Naštěstí to vypadá, že je znovu vydají, tak doufám, že seženu všechny. Witch byli skvělé a měla jsem je moc ráda. Pfff... kam se hrabou Winx.

12.05.2022

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

Proč je tenhle díl tak krátký!? :D
Ten konec jako... to je tak moc cliffhanger, že to snad ani není možný :D
Takže jsem musela jít další díl číst v angličtině, protože to bych nerozdýchala čekat tak dlouho na další díl. :D

Knížka zase jednou moc potěšila, pobavila, miluji ji :D

02.09.2020 5 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Líbilo se. :) Začátek se trochu pomalej, ale řekla bych, že je lepší že většinu vysvětlení zdolal hned na začátku a nemusel se jimi příliš zabývat pak během příběhu, kde by to nejspíš působilo spíš rušivě.
Za mě můžu doporučit. :)

15.07.2020 5 z 5

Stále ve střehu Stále ve střehu Michael Atamanov

Zase pořádná jízda. :D
Myslím, že můžu říci, že druhý díl se mi líbil víc jak první. Líbí se mi, že se odehrává drama u nich i v reálném světě a ne jen v tom virtuálním. Moc líbí a doporučuji. :)

15.07.2020 5 z 5

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

Zatím jsem tedy jen v půlce knihy, ale můžu říci už teď, že se mi to hoooodně líbí :D

Edit: Dotčeno! Kde je druhý díl? Jak to, že někteří už ho mají? Chci taky! :D

07.07.2020 5 z 5

Další prima mýtus Další prima mýtus Robert Asprin

Jestli jste někdy měli chuť si přečíst něco vtipného co se podobá stylu Pratchetta tak tohle je dobrá volba.
Další prima mýtus a další díly je jedna z mé oblíbené série a rozhodně bych ji doporučovala do každé knihovny pro každého milovníka fantasy :)

05.06.2020 5 z 5

Coffee Shop Coffee Shop Karla Díaz

Dala bych tři, ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože bych řekla, že pokud bude autorka pokračovat tak jak to udělala ke konci, tak by druhý díl mohl být vážně dobrý. První polovina příběhu není nijak zvláštní, taková spíš pohodička, jako kdyby autorka hledala cestu. Ale pak od druhé poloviny už je to lepší, docela legrace a není to nakonec špatné. Takže dávám čtyři :)

29.05.2019 4 z 5

Lady Caligula Lady Caligula Lasse Braun

Tolik sprosťáren jsem v životě nikde jinde nečetla O_O knihu jsem nedočetla a zbavila se ji při nejbližší příležitosti.

27.04.2019 odpad!

Snoubenci zimy Snoubenci zimy Christelle Dabos

Co o této knize říci.... Není snadná. Začátek mě zrovna neuchvátil, ale když čtete dál tak upoutá. Je velmi dobře napsaná, opravdu výborně. Skoro většinu knihy jsem neměla tušení co se tam děje. Hlavní zápletka příběhu je tak dobře skrytá, že vás to prostě nutí číst dál, aby jste zjistil co se to tam zatraceně děje. :D
Normálně dokáži docela dobře předvídat, ale u téhle knihy jsem vážně neměla tušení co se z toho vylíhne.
Nejhorší je, že i po přečtení chci vědět co bude dál a já nemám ještě druhý díl T_T

27.04.2019 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Příběh moc nepřekvapí, ale podle mě je to tak dobře napsané, že to člověku ani nepřijde.
Co se mi hodně líbilo bylo to, že hlavního záporáka vážně nesnášíte. Vždycky když se objevil jsem úplně pěnila vzteky :D mám ráda knížky kde vykreslí záporáka tak dobře, že ho začnete vážně nesnášet. :)
A i když příběh nepřekvapí, tak za mě stejně pět :)

25.04.2019 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Moc pěkné :D
Už se těším na další díl :P
Občas mě Táňa štvala bo dělala vážně hlouposti :D ale pak jsem si vzpomněla na to, že ve dvaceti jsem nebylo o moc lepší :D

13.11.2018 5 z 5

Výborná záležitost. Ne jen pro děti, ale i pro dospělé. (je mi 30 :D )
Dobrá připomínka Harryho Pottera i když opravdu jen připomínka. Ve skutečnosti toho moc společného nemají.
Ano bylo tam něco co mi vadilo, jako to, že vysvětlení některých pojmů přišlo až později v příběhu nebo vůbec. :D Ale nic to nemění na tom, že je to vážně dobré. :)
Moc doporučuji :)

18.09.2018 5 z 5

Dračí město Dračí město Petra Machová

Knížka se mi líbila. Překvapilo mě, že je tu tolik spíš negativních komentářů.
Tohle byla moje první, česká autorka (od dob povinné četby) Normálně nerada čtu české autory, ale občas nějakému dávám šanci. A Dračí město mě chytlo. Je to dobře napsané, ano postavy byli občas naivní, ale tak jsou mladí, to bývá každý naivní. :D
Jediné co mi vadilo bylo to, že hlavní postavu je potřeba dost zachraňovat. :D Dala bych asi čtyři hvězdičky, ale věřím, že v pokračování už bude schopna se o sebe lépe starat a ne se nechat pořád chránit :P
Takže, za mě teď pět.

18.09.2018 5 z 5

Školní roky Školní roky Jamie Thomson

Knížka není jen pro děti, ale podle mě i pro dospělé. Jsou tam vtípky, které podle mě děti nepochopí, ale dospělý ano. :) Začala jsem to číst z nudy, ale dost mě to chytlo. Během jednoho týdne jsem přečetla všechny díly co už vyšli. :D Vhodné čtení pro náctileté a příjemné a odpočinkové i pro dospělé. :)

18.05.2018 5 z 5

Zloduch v nesnázích Zloduch v nesnázích Jamie Thomson

výborná knížka :)

18.05.2018 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Mluví se tu o tom, že člověka tam nic nepřekvapí. :) Mno je to skoro pravda. Pár maličkostí jsem neočekávala. :P
Ale to nemění nic na tom, že je to skvělé! Skvělé! Skvělé! :D Knížka mě bavila od začátku do konce a už chci další díl! Trochu mě jen mrzí, že prej budou jen dvě knížky T_T

12.05.2018 5 z 5

Diablov učeň Diablov učeň Kenneth Bøgh Andersen

Přečetla jsem si ji z hecu. A kupodivu se mi líbila. Sice je pro děti, ale není stupidní a tak to můžou číst i dospělí jako oddychovku. :)
Pár věcí tam bylo i vtipných. :) Druhý díl si přečtu. :)
A proč jsem dala jen 4 hvězdičky? No možná jsem moc přísná. Děti rozhodně některé věci překvapí, ale pro starší už ne. :)

04.07.2017 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Dívčí fantasy. Asi si řeknete "Dospělý člověk od toho asi moc čekat nemůže". A samozřejmě že jsou tam klasické věci co dívčí román musí obsahovat atd. ale kupodivu je to dobré. Je to dobře napsané a čtivé a příběh je nakonec i zajimavý. :) Lepší urban fantasy. :)

02.10.2016 3 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Kniha je výborná. Začátek je trochu pomalejší, ale nemyslím si, že nudný.
Na celé věci se mi nelíbila asi jediná věc. A to, že Hirku pořád někdo musí zachraňovat. Ale to je spíš můj problém než problém knihy. Jsem trochu feministka :D
Ale za mě rozhodně plný počet bodů. :)

08.07.2016 5 z 5

Kletba Vikingů Kletba Vikingů Shirley Waters

No rozhodně bych tohle neoznačila za: Pro děti a mládež :D
Když si přečtete anotaci knihy tak už starší čtenáři ví o co v téhle knize jde a rovnou ji odkládají. :)
No příběh není nic neočekávaného. Je to přesně tak jak to vypadá. Ale já to beru za dobrou oddychovku. :) Sice tam nic nepřekvapí, ale ani tam není nic výslovně trapné. :) Je to dobře napsané, takže se to dobře čte. Navíc :) Vikingové mají své kouzlo, o tom žádná. :D Mě to bavilo :) Ale zařadila bych to tak do lehkého nadprůměru :)

08.12.2015 3 z 5