Coffee Shop

Pro muže, kteří se potýkají s obtížemi jednat s opačným pohlavím, je Coffee shop splněným snem. V této kavárně mohou najít vykoupení a překonat svá traumata v náruči jedné z mnoha krásných servírek. Jednou z nich je i Lucia. Od práce v kavárně si příliš neslibuje, ale to by jí nesměl jako první klient připadnout Ramiro. Čeho se na dívkách bojí a bude mu Lucia schopna pomoci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407771/coffee-shop-aVf-407771.jpg 45
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Zanir

Coffee Shop (2014)

Kniha Coffee Shop

hippiesak

Plnej počet hvězd :) Super komiks. Graficky velmi vydařený (je tam mnoho prsatých slečen) :))) takže pokud se stane, že některá stránka je slabší na příběh, tak to grafika zachrání :)))
Jinak super příběh, který mě zkrátka bavil. Knížka tak na 1,5hoďky pohodovýho "čtení", takže někam na cestu ideál. Za mě fajn manga komiks, který rád a vřele doporučuji. Je to sranda a pastva pro oči. Vše v mezích! Je to kniha pro děti a mládež :)

Bulma

Dala bych tři, ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože bych řekla, že pokud bude autorka pokračovat tak jak to udělala ke konci, tak by druhý díl mohl být vážně dobrý. První polovina příběhu není nijak zvláštní, taková spíš pohodička, jako kdyby autorka hledala cestu. Ale pak od druhé poloviny už je to lepší, docela legrace a není to nakonec špatné. Takže dávám čtyři :)