buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Záhada tajného přístavu Záhada tajného přístavu Enid Blyton

Knihy od Enid Blyton nikdy nezklamou. Co si tak vzpomínám, nikdy jsem tady na Databázi knih nedal hodnocení pro její příběhy pod 4 hvězdičky. Prostě skvělá kniha s napínavým a chytlavým dějem.

17.08.2016 5 z 5

Úkryt posledního vlkodlaka Úkryt posledního vlkodlaka Thomas Brezina

Protože mám rád sérii Klub Záhad a ještě navíc příběhy o vlkodlacích, tak tahle kniha nesmí chybět v mé knihovně:) Skvělá kniha od stejně skvělého spisovatele.***** hvězdiček

13.08.2016 5 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Knížky takového tématu se mi hrozně líbí. Takže když jsem se o ní dozvěděl, musel jsem ji mít:) Bohužel je tahle knížka v normálních knihkupectvích nedostupná, tak jsem po ní zapátral v knihovně a naštěstí jsem ji našel. Přečetl jsem si ji za jeden den a nezklamala!

14.07.2016 5 z 5

Ukradená mumie Ukradená mumie Lynn Beach (p)

Kathryn Lance umí psát příběhy tak, že vás kniha vtáhne do děje a prožíváte s hlavními postavami napínavá dobrodružství. Za mě velmi doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

29.06.2016 5 z 5

Zelená krev Zelená krev Robert Lawrence Stine

Tuhle knihu jsem přečetl za jeden den, protože se od ní prostě nedalo odtrhnout! Skvělé, napínavé čtení a myslím si, že kniha splnila to, co měla.

25.06.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Četl jsem knížku a viděl jsem i zfilmovanou verzi. U obou hodnotím 5 hvězdiček.

18.06.2016 5 z 5

Buďme neviditelní Buďme neviditelní Robert Lawrence Stine

Od začátku do konce skvělá kniha.

04.06.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Tento díl mě velmi zaujal. Celkem by mě zajímalo, jestli vyjde další díl, protože tento vyšel před rokem a od té doby nový díl ještě nevyšel.
Já osobně doufám, že tuhle sérii neuzavřou a budou vycházet nové díly.

30.05.2016 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Další skvělá kniha od skvělého spisovatele.

25.05.2016 5 z 5

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělá kniha.

25.05.2016 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Taky se těším na 11. díl. Desítka mě velmi zaujala(dokonce myslím, že je to podle mě nej kniha z této série). Do hodnocení jsem dal 5 hvězdiček.

23.05.2016 5 z 5

Hustej internet Hustej internet Lucie Seifertová

Super knížka, která zábavnou a vtipnou formou poučí děti a mládež, jak se správně chovat na internetu.

11.02.2018 5 z 5

Krev příšery Krev příšery Robert Lawrence Stine

Další povedený kousek ze série Husí kůže. Hrozně mě ale mrzí, že už u nás nevychází nové díly, vždyť Stine jich napsal víc než sto.

25.01.2018 5 z 5

Úsměv prosím... příchází zlo! Úsměv prosím... příchází zlo! Robert Lawrence Stine

Jedna z mála sérií, kterou dokážu číst pořád dokola a nikdy mě neomrzí...

22.11.2017

Zlé sny Zlé sny Robert Lawrence Stine

Zlé sny se mi z téhle knížky rozhodně zdát nebudou, ale to neznamená, že jí nedám plný počet hvězdiček. Stine dokáže psát tak, že mě děj hned od první stránky zaujme a donutí mě příběh přečíst až do konce. Za mě tedy naprostá spokojenost.

29.09.2017 5 z 5

Můj brácha je vypečený sedmilhář Můj brácha je vypečený sedmilhář James Patterson

Kniha mě nebavila, nedočetl jsem... :/

03.08.2017 2 z 5

Můj nejhorší školní rok Můj nejhorší školní rok James Patterson

Vydařená kniha, jen mi tam vadily ty obrázky, které znázorňují jeho bujnou fantazii, protože to docela narušovalo hlavní děj.

03.08.2017 4 z 5

Věčný nepřítel Věčný nepřítel Christopher Pike

Tahle kniha mi zkrátka nesedla. Anotace mě nalákala, takže když jsem ji uviděl v jednom antikvariátu, koupil jsem si ji, ale hrozně mě zklamala.

27.07.2017 odpad!

Zbraně Zbraně Ed McBain

Rád bych knize udělil tři hvězdičky, ale nemůžu. Postavy mi byly hrozně nesympatické a děj mi připadal zase nudný a o ničem. Na druhou stranu, když jsem se konečně dostal k těm napínavějším částem, čtení jsem si užíval.

27.07.2017 2 z 5

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

První příběh z nové série Návrat do ulice strachu...
Nápad se musí ocenit, ale trochu mi tam chybělo to napětí. Druhá kniha se mi líbí mnohem víc.

26.07.2017 5 z 5