Věčný nepřítel přehled

Věčný nepřítel
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22050/vecny-nepritel-22050.jpg 3 50 50

Rela si koupila nové video. Připraví si do přístroje pásek s filmem, který chce pouštět na večírku. Ale místo filmu se objeví zprávy – zprávy z následujícího dne. Brzy si Rela tyto zprávy z budoucnosti pouští pravidelně. Nejdřív je to zábavné, dokud se na obrazovce neobjeví ona sama. Zjistí, že pro ni neexistuje budoucnost. Ale může změnit osud?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Eternal Enemy , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věčný nepřítel. Přihlašte se a napište ho.

Ayna
14.07.2024 4 z 5

Tohle mě bavilo, hlavní postava byla sympatická a vtipná, nápad s videem zaznamenávajícím budoucnost za mě super. Závěrečná pointa trochu divočina, ale pokud člověk chvíli předtím četl Sbohem a na shledanou, tak to už zase tak šokující není. Akorát je škoda, že se toho hrdinka většinu dozví formou dlooouhého vysvětlujícího monologu od záporáka, to je takové lehce odfláklé a kniha tím ztrácí tempo. Mmch stejně jako příběh několika dalších "pajkovek", i tohle se objevilo v netflixáckém seriálu Půlnoční klub. S nějakými zásadními změnami, např. místo Rely tam byl afroamerický gay Rel.

Martin82
31.03.2022 2 z 5

(SPOILER) Trošku lepší než SH 47, ale Ch. Pike mě jako spisovatel nějak neoslovil. Některé části této knížky jsou dobré - nové video s kazetou, kde jsou nahrány zprávy co budou zítra, návštěva Las Vegas...no ale ten scifi závěr a dialogy...to byly stopy hrůzy, ale jinak myšlené. 40%

hippiesak
25.02.2022 3 z 5

Nemělo by se to jmenovat "Stopy Sci-Fi" ? :) Ten Ch.Pike je ale šibal... ;) Tak to jsem nečekal, kam se může děj této knihy posunout. Hele, za mě dobrý. Ale dám jen 3 hvězdičky. Mohl si s tou myšlenou více pohrát a kniha mohla být klidně i 2x tak tlustá. Ale ve výsledku dobrá jednohubka :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Věčný nepřítel (2002)