Věčný nepřítel přehled

Věčný nepřítel
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22050/vecny-nepritel-22050.jpg 3 49 49

Rela si koupila nové video. Připraví si do přístroje pásek s filmem, který chce pouštět na večírku. Ale místo filmu se objeví zprávy – zprávy z následujícího dne. Brzy si Rela tyto zprávy z budoucnosti pouští pravidelně. Nejdřív je to zábavné, dokud se na obrazovce neobjeví ona sama. Zjistí, že pro ni neexistuje budoucnost. Ale může změnit osud?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Eternal Enemy , 1991

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věčný nepřítel. Přihlašte se a napište ho.

Martin82
31.03.2022 2 z 5

(SPOILER) Trošku lepší než SH 47, ale Ch. Pike mě jako spisovatel nějak neoslovil. Některé části této knížky jsou dobré - nové video s kazetou, kde jsou nahrány zprávy co budou zítra, návštěva Las Vegas...no ale ten scifi závěr a dialogy...to byly stopy hrůzy, ale jinak myšlené. 40%

hippiesak
25.02.2022 3 z 5

Nemělo by se to jmenovat "Stopy Sci-Fi" ? :) Ten Ch.Pike je ale šibal... ;) Tak to jsem nečekal, kam se může děj této knihy posunout. Hele, za mě dobrý. Ale dám jen 3 hvězdičky. Mohl si s tou myšlenou více pohrát a kniha mohla být klidně i 2x tak tlustá. Ale ve výsledku dobrá jednohubka :)

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Pěkné tak trochu sci-fi čtení, ale zajímavé. Moc hezky vypravované hlavní hrdinkou Relou. Fakt se mi to líbilo.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Věčný nepřítel v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x