Hustej internet

Lucie Seifertová a Lenka Eckertová Vás velmi vtipnou formou provedou úskalími a nebezpečími, které číhají na internetu na Vás a Vaše děti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194843/hustej-internet-194843.jpg 4.529
Pro děti a mládež
Vydáno, Petr Prchal

Kniha Hustej internet

PaniWiga
20.12.2019

Jak už zde bylo řečeno - kniha má potřebné téma a přibližuje ho zajímavou formou. Mezi dětmi v naší škole je vážně oblíbená. Tak snad si z toho něco vezmou. Prima je i pro rodiče - jako inspirace, o čem je vlastně s dětmi třeba promluvit.

buldozer5
11.02.2018

Super knížka, která zábavnou a vtipnou formou poučí děti a mládež, jak se správně chovat na internetu.

MartinaF
03.12.2017

Vtipné, přesto poučné. Doporučeno dětem na základní škole, ale na své si přijdou i rodiče.

kamibe
01.10.2015

Potřebné! Vtipné. Líbilo se mi to. Dozvěděla jsem se, co znamenají některé zkratky. A tu nevysvětlenou WTF jsem si vygooglila :-)

Locika
19.04.2014

Skvělá příručka, se kterou by měl být v dnešní době seznámen každý rodič a každé dítě ;) Vřele doporučuji všem! Zábavnou formou a legračními ilustracemi Lucie Seifertové je vysvětleno nebezpečí, které číhá na internetu. Tato věta mluví za vše:
" Jenže procházka internetem skrývá stejná rizika jako toulání nočními ulicemi. Podvodníky a jejich oběti potkáme tam i tady."

Neri
23.03.2014

Mám dítko, které věkově odpovídá cílové skupině čtenářů, dítko, které nerado čte a ideálně strávený volný čas pro něj představuje internet. Po skvělých zkušenostech s předchozími knihami L. Seifertové jsem nenápadně podstrčila Hustej internet a syn zareagoval nezvykle dobře, už jen to, že ji přečetl, s úsměvem na tváři a doplňujícími otázkami, je pro mě výhra. Nevím, zda si plně uvědomuje poselství knihy, ale díky velmi jednoduché, originální a vtipné formě věřím, že mu v hlavě něco z toho co četl zůstane.

Janamarie
06.03.2014

Zajímavá, poučná, vtipná a obrázková publikace pro děti od devíti let a jejich rodiče (prarodiče),
kteří se pohybují ve virtuálním prostředí... Ojedinělá. Více takových knih pro děti, protože technický pokrok se nedá zastavit... Také jsem velmi zvědavá na reakce dětí.

bibi.r
17.02.2014

Slušně připravená, dostatečně originální a vtipná knížka o nástrahách internetu.
Mně se to líbilo.
Jsem fakt zvědavá, jak na to zareagují děti.

Fimfárum
Fimfárum