Hustej internet

Hustej internet https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194843/bmid_hustej-internet-TpO-194843.jpeg 5 40 8

Lucie Seifertová a Lenka Eckertová Vás velmi vtipnou formou provedou úskalími a nebezpečími, které číhají na internetu na Vás a Vaše děti.

PaniWiga
20.12.2019 5 z 5

Jak už zde bylo řečeno - kniha má potřebné téma a přibližuje ho zajímavou formou. Mezi dětmi v naší škole je vážně oblíbená. Tak snad si z toho něco vezmou. Prima je i pro rodiče - jako inspirace, o čem je vlastně s dětmi třeba promluvit.

buldozer5
11.02.2018 5 z 5

Super knížka, která zábavnou a vtipnou formou poučí děti a mládež, jak se správně chovat na internetu.

MartinaF
03.12.2017 4 z 5

Vtipné, přesto poučné. Doporučeno dětem na základní škole, ale na své si přijdou i rodiče.

kamibe
01.10.2015 5 z 5

Potřebné! Vtipné. Líbilo se mi to. Dozvěděla jsem se, co znamenají některé zkratky. A tu nevysvětlenou WTF jsem si vygooglila :-)

Locika
19.04.2014 5 z 5

Skvělá příručka, se kterou by měl být v dnešní době seznámen každý rodič a každé dítě ;) Vřele doporučuji všem! Zábavnou formou a legračními ilustracemi Lucie Seifertové je vysvětleno nebezpečí, které číhá na internetu. Tato věta mluví za vše:
" Jenže procházka internetem skrývá stejná rizika jako toulání nočními ulicemi. Podvodníky a jejich oběti potkáme tam i tady."

Neri
23.03.2014 5 z 5

Mám dítko, které věkově odpovídá cílové skupině čtenářů, dítko, které nerado čte a ideálně strávený volný čas pro něj představuje internet. Po skvělých zkušenostech s předchozími knihami L. Seifertové jsem nenápadně podstrčila Hustej internet a syn zareagoval nezvykle dobře, už jen to, že ji přečetl, s úsměvem na tváři a doplňujícími otázkami, je pro mě výhra. Nevím, zda si plně uvědomuje poselství knihy, ale díky velmi jednoduché, originální a vtipné formě věřím, že mu v hlavě něco z toho co četl zůstane.

Janamarie
06.03.2014 4 z 5

Zajímavá, poučná, vtipná a obrázková publikace pro děti od devíti let a jejich rodiče (prarodiče),
kteří se pohybují ve virtuálním prostředí... Ojedinělá. Více takových knih pro děti, protože technický pokrok se nedá zastavit... Také jsem velmi zvědavá na reakce dětí.

bibi.r
17.02.2014 4 z 5

Slušně připravená, dostatečně originální a vtipná knížka o nástrahách internetu.
Mně se to líbilo.
Jsem fakt zvědavá, jak na to zareagují děti.