Záhada tajného přístavu

Záhada tajného přístavu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190/zahady-zahada-tajneho-pristavu-Tgi-190.jpeg 4 108 8

Záhady série

Sourozenci Roger a Diana a jejich bratranec Pajda tráví tentokrát letní prázdniny u moře. Hosté jsou však náhle vyrušeni z klidu tajemným nočním výbuchem. Kdo stojí v pozadí události? Děti se samozřejmě okamžitě pustí do pátrání, a když za nimi přijede ještě kamarád Barny, vezmou udáosti opravdu nečekaný spád...

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Rubadub Mystery , 1952

Jessybelle
Jessybelle
25.06.2022 5 z 5

Parádní knížka pro děti, napínavá, čtivá. Moji synové a vlastně i já si příběhy dětí užíváme.

pepa4081
pepa4081
06.11.2021 5 z 5

Další série od Enid Blyton a opět jsem nadmíru spokojený. Opravdu nedokážu říct, že by mne nějaká její kniha nebavila. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

Spojenc
Spojenc
26.12.2018 5 z 5

Jak začít...
Záhada tajného přístavu byla úplně první kniha, kterou jsem přečetla (bylo mi cca 11 let) Tenkrát jsem se do ní strašně nutila. Jeden z důvodů byl samozřejmě ten, že jsem nebyla zvyklá číst. A maminka mě do ní furt nutila, protože to rodiče mi jí koupili (po tom co jsem si ji prakticky vyprosila). Znáte to: „No, když jsi to tak moc chtěla, tak doufám že to přečteš.“ Přečetla... už i víckrát. A myslím, že je to prostě taková ta srdcovka jen proto, že to byla má první kniha. Každopádně další díly jsem nikdy nepřečetla a asi se k tou už nedostanu.

buldozer5
buldozer5
17.08.2016 5 z 5

Knihy od Enid Blyton nikdy nezklamou. Co si tak vzpomínám, nikdy jsem tady na Databázi knih nedal hodnocení pro její příběhy pod 4 hvězdičky. Prostě skvělá kniha s napínavým a chytlavým dějem.

jaja1989
jaja1989
25.01.2016 2 z 5

ostatní díly jsou lepší tenhle je z nich nejhorší

Pakuna
Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Heyyy
Heyyy
30.11.-0001 4 z 5

Ano, i moje to byla nejmilejší kniha od Blyton... Proto to hodnocení, bez jejich knih by moje dětství nebylo tím, čím bylo :)

paulhunter
paulhunter
30.11.-0001 3 z 5

Záhada tajného přístavu byla moje oblíbená knížka v dětsví, proto hodnocení jen z nostalgie.