Bratranice Bratranice komentáře u knih

Ostří mrtvého muže Ostří mrtvého muže Luke Scull

Zvláštní zakončení, nebylo špatné, ale nějak mi k tomu nesedí.

28.09.2018 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Pěkný příběh ze zajímavého prostředí.

07.03.2018 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Rozhodně lepší díl, než dvojka. Celá trilogie se mi líbila, ale myslím, že se z ní dalo dostat daloko více. Příjemné a oddechové čtení před vánočními svátky.

07.01.2016 4 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

U druhého dílu mi trochu chyběl děj. Vzdychání si o tom jak hrozná je tělocvikářka, jak moc je zamilovaná, a jak moc jí nikdo nechápe mi jako zápletka fakt nepřišlo.

26.12.2015 3 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Kniha se zajímavým námětem. O této knížce jsem poprvé slyšela asi před třemi roky od kamarádky a název mě vůbec nezaujal. Do ruky mi přišla až teď, když jsem před Vánoci hledala nějaké lehké čtení, abych se nemusela učit :). Děj je docela zajímavý, i když se většina zápletky stane v posledních 20% knihy. Určitě se nejedná o nějakou náročnou fantasy, ale kniha je milá, čtivá a úsměvná. Byla to příjemná alternativa vánočních pohádek :)

26.12.2015 4 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Až se mě někdo zeptá, jak tahle kniha skončila, budu lhát. Pořád jsem plná rozporuplných pocitů. Přečetla jsem jí na jeden zátah.

24.09.2015 5 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Meg Cabot

Po pár letech se mi do ruky konečně dostal tento poslední díl. Konec mě moc potěšil :)

02.06.2015 4 z 5

Nenásytná Nenásytná Meg Cabot

Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale autorku mám moc ráda :)

02.06.2015 3 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Podařené dílo, ale nějak mě neuspokojila délka. Jsem od Martina zvyklá na větší bichle. :D

02.06.2015 5 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Pro fanouška je to zajímavé ohlédnutí za skvělou sérií :).

02.06.2015 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Musím, říct, že je to fakt síla.

05.05.2015 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Nemám ráda knihy o téhle době, ale musím říct, že vidět jí očima Helenky bylo fakt bomba :)

05.05.2015 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Zajímavý námět, ale trochu jsem se ztrácela v příliš dlouhých souvětích.

15.01.2015 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Krásně čtivá kniha, která zaujme svou inteligencí.

08.01.2015 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

I když mi chyběly některé oblíbené postavy knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla stejně dobrá jako ostatní a navíc jsem se mohla těšit na osudy svých oblíbenců, které měly pokračovat až v pátem díle. Pro mě jednoznačně za pět hvěz

02.01.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Martin má štěstí, že bydlí tak daleko. Moc ráda bych s ním zatřásla a zeptala se: "Proč??!!!" Jinak je to jedna z nejlepších knižních sérií, která kdy vyšla.

02.01.2015 5 z 5