Boženka2 Boženka2 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem sice přečetla velice rychle, byla napínavá, ale upřímně - po té reklamě jsem čekala víc

25.03.2018 3 z 5

Vánoce nebudou! Vánoce nebudou! John Grisham

Přečetla jsem jenom kvůli čtenářské výzvě, patří mezi knihy, které mě moc nebaví

25.03.2018 3 z 5

Léčivé rostliny třetího tisícíletí Léčivé rostliny třetího tisícíletí kolektiv autorů

Ráda čtu o rostlinách, kniha je srozumitelná a zajímavá

29.01.2018 4 z 5

Bylinářské tradice moudrých žen a mužů aneb hlubší pohled do světa bylin Bylinářské tradice moudrých žen a mužů aneb hlubší pohled do světa bylin Wolf-Dieter Storl

Čekala jsem něco jiného, kniha se kromě bylinářských tradic, které mě zajímají, zabývá různými filozofickými směry, kterým ani nerozumím, ani mě nebaví. Četla se mi špatně, měla jsem co dělat, abych ji dočetla.

30.12.2017 2 z 5

Naše BIO zahrádka Naše BIO zahrádka Wolf-Dieter Storl

Bylo to moje první setkání s tímto autorem a byla jsem nadšená, hned jsem si objednala další knihy, ale bohužel nadšení už se nekonalo.

30.12.2017 5 z 5

Legenda o Sally Jones Legenda o Sally Jones Jakob Wegelius

Moc hezká dětská knížka, krásné ilustrace

30.12.2017 5 z 5

V neznámé zemi V neznámé zemi Alois Musil

Knihu jsem začala číst kvůli čtenářské výzvě - je starší než já, její jazyk je samozřejmě zastaralý, ale jsem mile překvapena. V příběhu ztracených dětí a jejich zachránce je popsaný život kočovných beduínů a setkání dvou náboženství bez náznaku jakýchkoliv střetů. O autorovi jsem do této doby nic nevěděla, ale určitě si ještě seženu některou z jeho knih.

28.08.2017 4 z 5

Brána dorozumění Brána dorozumění Jana Moravcová

Klidné, někdy trošku tajemné povídky, mezi nimi skvělé malé příběhy...Kde je to město, ve kterém je Brána dorozumění?

26.08.2017 5 z 5

Fakta o Finsku Fakta o Finsku Erlend Loe

Já jsem se výborně pobavila, kniha mi stylem vypravování připomíná film Forrest Gump, ještě se k ní určitě vrátím.

13.07.2017 4 z 5

Stopy ve sněhu Stopy ve sněhu Farley Mowat

Dostala se mi do ruky náhodou, ale přečetla jsem ji opravdu s radostí. Samozřejmě je to trošku přehnané, ale myslím, že je to skvělá knížka i pro dnešní děti.

11.05.2017

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Trochu jsem se ztrácela, příběh byl napínavý, ale vracet se k této knize nebudu

07.04.2017

Klan Velkého medvěda 2 Klan Velkého medvěda 2 Jean Marie Auel

Stejné jako první díl - docela hezké, ale další díly nebudu vyhledávat.

07.04.2017 3 z 5

Klan velkého medvěda 1 Klan velkého medvěda 1 Jean Marie Auel

Hezké oddechové čtení, nevím o čem může být tolik dílů, ale ještě nějaký si určitě přečtu.

13.03.2017 3 z 5

Dědeček Oge: Umění sibiřského šamana Dědeček Oge: Umění sibiřského šamana Pavlína Brzáková

Krásná kniha, při jejím čtení jsem v tajze, jenom je mi líto, co v zájmu zcivilizování /nebo čeho?/, musí prožívat přírodní národy po celém světě, co všechno se nenávratně ztrácí..

13.03.2017 5 z 5

Věk zázraků Věk zázraků Karen Thompson Walker

Hezká, klidná kniha, ale beznadějná, všechno vždycky špatně dopadne, smutné..

20.02.2017 5 z 5