Legenda o Sally Jones

Nejlepší švédská dětská kniha, vítězka Augustovy ceny. Vydejte se s gorilou Sally na cestu kolem světa! Čeká vás dobrodružství v dalekých, exotických městech, v horečně rozpálených džunglích i na vlnách rozbouřených oceánů. Příběh o touze, naději a kruté zradě, ze kterého dýchají staré časy, doprovází ilustrace připomínající nezaměnitelný styl Adolfa Borna. Potěší malé i velké dobrodruhy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314581/legenda-o-sally-jones-AkE-314581.jpg 4.613
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Legenden om Sally Jones, 2008

Kniha Legenda o Sally Jones

IvetKl

Krásné ilustrace a ne vždy veselý příběh.

PaniWiga
04.01.2019

Krásný příběh o přátelství. Kniha se přečte rychle - a to díky ději, který plynule ubíhá a rozsahu, kde většinu každé stránky tvoří krásné a propracované ilustrace. Ne každá etapa života hrdinky dopadne dobře, ale tak už to chodí. Hlavně že dobrý konec vše napravil. Kniha by klidně mohla být delší a rozvést některé příběhy více.

Boženka2
30.12.2017

Moc hezká dětská knížka, krásné ilustrace

jarynek
01.03.2017

Krásné kresby a hezký příběh odehrávající se v mnoha částech světa. Jak děti poznamenaly po dočtení, ten příběh je celý takový smutný, ale i na takové příběhy si děti musí zvykat. Jediné, co bych vytknul, je určitá zkratkovitost - občas mi to připadalo, jak v Disney knihách, kde je převyprávěný nějaký film a některé události jsou vyřešeny v jedné větě. Každopádně však pro děti skvělá kniha, kterou rychle přečtou.