Legenda o Sally Jones

Legenda o Sally Jones https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314581/bmid_legenda-o-sally-jones-AkE-314581.jpg 5 23 6

Sally Jones série

Nejlepší švédská dětská kniha, vítězka Augustovy ceny. Vydejte se s gorilou Sally na cestu kolem světa! Čeká vás dobrodružství v dalekých, exotických městech, v horečně rozpálených džunglích i na vlnách rozbouřených oceánů. Příběh o touze, naději a kruté zradě, ze kterého dýchají staré časy, doprovází ilustrace připomínající nezaměnitelný styl Adolfa Borna. Potěší malé i velké dobrodruhy.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Legenden om Sally Jones , 2008

Zmiu
16.09.2022 5 z 5

Moc krásná kniha o gorile, která to vůbec nemá lehké. Ilustrace jsou úžasné a hodně mi připomínají styl Adolfa Borna.

Karola050716
28.04.2022 3 z 5

Pro dítě asi super dobrodružné čtení na pokračování, pro dospělého čtenářek, který přečte větší kus naráz je to trochu jednotvárné.

IvetKl
31.01.2021 5 z 5

Krásné ilustrace a ne vždy veselý příběh.

PaniWiga
04.01.2019 5 z 5

Krásný příběh o přátelství. Kniha se přečte rychle - a to díky ději, který plynule ubíhá a rozsahu, kde většinu každé stránky tvoří krásné a propracované ilustrace. Ne každá etapa života hrdinky dopadne dobře, ale tak už to chodí. Hlavně že dobrý konec vše napravil. Kniha by klidně mohla být delší a rozvést některé příběhy více.

Boženka2
30.12.2017 5 z 5

Moc hezká dětská knížka, krásné ilustrace

jarynek
01.03.2017 4 z 5

Krásné kresby a hezký příběh odehrávající se v mnoha částech světa. Jak děti poznamenaly po dočtení, ten příběh je celý takový smutný, ale i na takové příběhy si děti musí zvykat. Jediné, co bych vytknul, je určitá zkratkovitost - občas mi to připadalo, jak v Disney knihách, kde je převyprávěný nějaký film a některé události jsou vyřešeny v jedné větě. Každopádně však pro děti skvělá kniha, kterou rychle přečtou.

putování pro děti od 8 let gorily námořníci

Jakob Wegelius