Klan Velkého medvěda 2

Ajla kupodivu ze všech členů tlupy přežije kletbu smrti a začne zase normálně žít s ranhojičkou Izou, která velmi zestárla, mog-urem Krebem a Izinou dcerou Ubou, která se začíná učit ranhojičkou. Krátce poté se tlupa vydává na dalekou cestu . Na setkání klanu, které se koná jednou za 7 let . Nejde pouze Iza a dva další členové tlupy, protože jsou již příliš staří na to, aby podstoupili tak dlouhou cestu. V klanu má vůdčí postavení Brunova tlupa, ve které žije i Ajla. A tak tomu bude i po dalších 7 let. Aby si tlupa zachovala své vůdčí postavení, musí vyhrát většinu soutěží , které se při setkání pořádají. Hlavní událostí je však zabití velkého medvěda, kterého chová hostitelská tlupa jako člena tlupy až do setkání klanu, na němž medvěda zabijí největší lovci klanu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16532/deti-zeme-klan-velkeho-medveda-2-7cX-16532.jpg 4.6139

Děti země 1.

Parádní série

LéňaM
03.10.2019

Pěkné oddechove čtení.
Druhy dil se mi líbil vice nez první

Boby17
18.08.2017

Druhá kniha prvního dílu Dětí země se mi líbila ještě více než předešlá, tak dávám plnohodnotné čtyři hvězdy, možná i něco málo přes. Škoda, že už nežije Zdeněk Burian, tato knížka si o jeho ilustrace vysloveně říká.

kej7my
15.05.2017

naprosto skvělé. Zhltla jsem i tento díl ihned po dočtení toho prvního. a zdárně pokračuji. Doporučuji všem! Pokud někoho zajímá o čem to je a jaké z toho mám dojmy, napsala jsem recenzi.

hankapimi
18.04.2017

Pořád se mi vyprávění o Ajle líbí...
Kdo by mohl oponovat, že to třeba zrovna takto nemohlo být?

Boženka2
07.04.2017

Stejné jako první díl - docela hezké, ale další díly nebudu vyhledávat.

hana4834
10.12.2016

pěkný díl těším se na další

Rup
01.11.2015

Dílko je v české verzi rozděleno na dvě části - buď aby jej uneslo dítko (četba) nebo vydavatel (finance). Nebudu se tedy k druhému dílu prvního dílu vyjadřovat.

Řeka bohů III. - Čaroděj
Řeka bohů III. - Čaroděj