boxas boxas komentáře u knih

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Stále dobrá klasika.

29.05.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Nebavilo mě to, tak s touto knihou končím. Moc řečí, moc jmen, moc míst a nuda...

29.05.2016 1 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tato a Rozum a cit, to jsou knížky, ke kterým se vracím, když se mi nedaří. Dokážou uklidnit a pohladit. A i když člověk ví, jak to všechno dopadne, stejně máte radost, když všechno do sebe pěkně zapadne.

20.05.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Paráda! Trochu technické, jakoby chlapské, ale čte se to dobře. Film se mi také líbíl, a to zase hlavně po vizuální stránce, "záběry" Marsu jsou působivé, ale knížka líp zachytila pocit naprosté izolace v prostředí, které člověku nepřeje.

20.05.2016 5 z 5

Skála Skála Peter May

Skoky z minulosti do přítomnosti mi vůbec nevadily a nuda to rozhodně nebyla, naopak tato kniha mě dostala k přečtení celé "lewiské trilogie". A musím říct, že jsem ani jedinkrát nelitovala.

24.02.2016 5 z 5

Tak nějak se mi nedařilo se začíst a co je u Kinga neobvyklé, nebavilo mě to.

24.02.2016 3 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Slovo horor je obecně nadužívané. Kde co je "horor" nebo "triller" a vy se pak divíte proč. Pytel kostí od S. Kinga však horor je! To vám zaručuji!

24.02.2016 5 z 5

Zachrániš ma ráno Zachrániš ma ráno Joy Fielding

Dobrá oddechovka. Pokud mohu poradit, nečtěte komentáře k této knize, dokud ji nedočtete až do konce! Jinak přijdete o takové to AHA! v závěru.

23.02.2016