bobina58 bobina58 komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha mě opravdu strhla,dobře napsaná,prostě fajn.Viděla jsem i film,ale to se nedá s knihou vůbec srovnat.

18.06.2014 5 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

Moje druhá kniha od této autorky a určitě né poslední.

11.03.2014 5 z 5

Živý neodejdeš Živý neodejdeš René Lodge Brabazon Raymond

Další super kniha od CHaseho, myslím,že kniha od tohoto spisovatele nikdy nesklame.Vždy se čte,tak,že ji nemůžete dát z ruky.

20.12.2013 5 z 5

Tělo orchideje Tělo orchideje René Lodge Brabazon Raymond

Tohoto autora mám velmi ráda,nikdy nesklame.Tato kniha je naprosto senzační,kdyby to šlo dala bych 6x hvězdiček.

13.12.2013 5 z 5

Smrtelná žatva Smrtelná žatva Leonard S. Goldberg

Lékařské thrillery mám velmi ráda,takže i od tohoto autora jsem již něco četla,zatím mě nikdy nesklamaly.Mají rychlý spád,jsou napínavé a nejde se od ních odtrhnout. Ani Tato mě nesklamala,černý trh z lidskými orgány,mladá lékařka bojuje o život své sestry,která byla napadena v džungli neznámým virem a klinika,která pod neviným názvem,která ukrývá děsivé tajemství...to vše najdete v této knize.

05.12.2013 5 z 5

Bakterie Bakterie Daniel Kalla

Kniha mě naprosto strhla svým dějem.Má spád a nejde jí dát z ruky.

15.11.2013 5 z 5

Smrtící účinek viru J. Smrtící účinek viru J. Jesse Slattery

Dobře napsané,napětí se stupnovalo,ke konci jsem se nemohla od knihy odtrhnout.Je hrozné,když si člověk představí,jak děsivý muže být smrtící virus v rukou šíleného člověka.

19.10.2013 4 z 5

Já se pomstím! Já se pomstím! Pierre Bellemare

TtUTO KNIHU JSEM SI KOUPILA NÁHODOU NA NÁDRAŽÍ ABYCH SE CESTOU NENUDILA,ALE MOC JSEM SI OD NÍ NESLIBOVALA. aLE MOHU ŘÍCT,ŽE MĚ VELICE MILE PŘEKVAPILA, PŘEČETLA JSEM JÍ JEDNÍM DECHEM. PŘÍBĚHY NAPSANÉ ,BYLY NAPÍNAVÉ A NĚKTERÉ DOST ZAJÍMAVÉ. URČITĚ DOPORUČUJI.

08.10.2013

Až za hrob Až za hrob Dick Francis (p)

Moje první kniha od tohoto autora. Tak na jednou přečtení.

26.09.2013 3 z 5

Měsíční svit ti sluší Měsíční svit ti sluší Mary Higgins Clark

Od této autorky jsem četla již daleko lepší.

17.09.2013 3 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Knihy od tohoto autora jsem zatím žádne nečetla.Ted se mi dostala do rukou kniha HOTEL. Tak nevím...všichni věčinou píšou jak jsou knihy tohoto autora super..Ale mě teda vůbec nezaujala,ani jsem ji nedočetla. Takové kecání o ničem.

09.09.2013 1 z 5

Žena za zrcadlem Žena za zrcadlem Donna Julian

I KDYŽ NEMÁM MOC RÁDA KNIHY TOHOTO TYPU, KNIHU JSEM DOSTALA OD DCERY,NAKOUKLA JSEM DO NÍ JEN TAK A DOSLOVA MĚ STRHLA SVÝM PŘÍBĚHEM KRÁSNÉ LUCY, KNIHA BYLA NAPÍNAVÁ AŽ DO KONCEMNECHYBĚLA TAM LÁSKA,VRAŽDY ANI INTRIKY. NEMOHLA JSEM SE OD NÍ ODTRHNOUT.ZVLÁŠTĚ PAK KONEC,KTERÝ MĚ PŘEKVAPIL.

01.09.2013 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Napínavá od začátku ,jako vždy od tohoto autora.

22.08.2013 4 z 5

Extáze Extáze Heinz Günter Konsalik

Tuto knihu jsem četla již dvakrát,je napínavá od začátku do konce. Láska,drogy,vraždy a pomsta,to vše najdete v této knize.

19.08.2013

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Kniha se mi líbila,napínavé čtení.

15.08.2013 4 z 5

Nakažlivá smrt Nakažlivá smrt Patricia Cornwell

Abych řekla pravdu,nějak jsem se ze začátku nemohla do knihy začíst,pak už byla docela napínavá.

30.07.2013 3 z 5

Vražda v bílém Vražda v bílém Mary Higgins Clark

Kniha se dobře četla.napínavá.

18.07.2013

Třikrát ve slepé uličce Třikrát ve slepé uličce James Hadley Chase (p)

Tři detektivní příběhy,super čtení,všechny napínavé až do konce.

09.07.2013 5 z 5

Rodinná pouta I. díl Rodinná pouta I. díl Jitka Bártů

Myslím,že kniha je dobrá,mně bavila,ale je pravda, že já jsem seriál nesledovala,možná proto . Většínou každý hodnotil knihu podle serialu v TV. což je ale špatně. Já četla všechny díly na dovolené a nesklamay mne.

09.07.2013

Měla jsem zemřít jako černá vdova Měla jsem zemřít jako černá vdova Sabine Adler

Knihy podle skutečných událostí má velice ráda,ani tato kniha mne nesklamala. Příběh Raisy,kterou bratři a rodina předurčili k tomu,aby jednou zemřela jako černá vdova,což znamenalo,že na sebe naložila granáty a jiné výbušniny a měla se odpálit.. Tak tež obdivuju autorku této knihy,která sama v Čečensku sbírala několik let informace a poznala tak bezprostřední život Čečenských rodin.Člověku se nechce věřit,za jakých podmínek tam ženy žijí.Kniha napínavá,chvílemi mě až zamrazilo..

09.07.2013 4 z 5