Blanka586 Blanka586 komentáře u knih

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Útěk na venkov - moc hezké čtení. Takové pohlazení po duši.

20.01.2024 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Perfektní. Jako všechny knihy od této autorky.

22.11.2023 5 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Nejprve to na mě působilo jako pohlazení po duši. Knížka se krásně četla. Příjemné čtení. Potom byla dokonce i napínavá. Moc hezká knížka.

02.05.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Úžasná knížka od Roberta Brynzdy, mého oblíbeného autora. Příběh byl napínavý až do samého konce. Četla jsem ji jedním dechem. Vynikající.

24.05.2024 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Čekala jsem od knihy víc. Vadily mi zpřeházené kapitoly. Přestože takto píše hodně autorů, tady to působilo zmateně. Vadily mi vulgarismy. Kniha mě vůbec nenadchla. Nakonec jsem ji dočetla. Rozchody jsou dramatické a nepříjemné, nic nového.

02.11.2023 3 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Příjemná knížka, hezky se četla.

22.06.2023 5 z 5

Růže a slzy Růže a slzy Markéta Harasimová

Markéta Harasimová píše skvěle. Téma domácího násilí bylo otřesné. Sama jsem něco podobného prožila. Bylo těžké o tom číst, hodně emotivní. Pak je potřeba najít v sobě sílu to změnit a žít dál.

14.04.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

(SPOILER) Je to moje první kniha od tohoto autora. Knihou jsem se protrápila. Dočetla jsem ji do konce, ale příběh se táhl a pořád jsem čekala, že to bude napínavé, ale nestalo se tak. Kniha mě nezaujala.

08.04.2023 2 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Knížka byla skvělá, dobře se četla a bavila mě. Napínavá a jen jsem čekala, jak to dopadne.

21.09.2023 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Skvělá knížka od mé oblíbené autorky!

13.08.2023 5 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Zajímavý příběh. První polovina knihy se mi zdála složitě napsaná a chvíli jsem přemýšlela, že knihu odložím. Pak se ale příběh začal rozmotávat a začalo mě to bavit. Knihu jsem pak dočetla rychle.

02.06.2024 4 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Vynikající knížka, napínavá, hezky se četla.

04.07.2023 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Kniha byla složitě napsaná, příběhy se prolínaly a v ději jsem se trochu ztrácela
Ale závěr napínavý.

25.05.2023 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Kniha byla opravdu zvláštní. Úplně jiná než předchozí knížky od této autorky. Děj příliš složitý a nezáživný, kupodivu se mi líbil konec.

18.05.2024 2 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Kniha Ukradené životy se mi zdála zbytečně přembinovaná a složitá. Přiliš mnoho témat a chaos. Příběh byl chvílemi i napínavý, inspektorka Lottie Parkerová mi byla docela sympatická. Neměla to úplně jednoduché a myslím, že to nebylo tak, že by se nestarala o své děti. Při svém povolání neměla na vybranou. Čekala jsem od knížky víc.

15.02.2024 3 z 5