Beni Beni komentáře u knih

Navždy Navždy Lada Jánská

Nevím, opravdu nevím, jak mám hodnotit.

OBSAHUJE SPOILER!!!
Kniha byla stále o jednom a tom samém - Alex odešel pro mé dobro, abych se rozhodla, stýská se mi po něm. Alex je tu, já se ho však bojím a nechci, prostě nechci být upír. Ani už jsem nepočítala, kolikrát se toto stalo. Zbytečné natahování příběhu - nějaká ta zápletka mohla přijít už tak o 100 stran dříve.
KONEC SPOILERU

Další věc, co mě na knize rozčiluje, je ta snaha o napodobení Stmívání (pro mne, jako milovníka Stmívání, se to však moc nepovedlo).

Z mého pohledu je to zatím tak na 2 hvězdičky, škoda - knihy o upírech vážně jinak můžu....

28.02.2015 2 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (3. díl)

Hlavní hrdinky mi bylo celkem líto, ta výroční večeře... No já bych tam asi nakráčela a udělala scénu :-D
Na knize se mi líbilo i to, že byl místy příběh vyprávěn opět z pohledu ostatních hrdinek...
Ale pro mě byl nejlepší druhý díl.

19.02.2015 4 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (2. díl)

Zde musím dát 5 *, příběh byl lepší než v prvním díle a navíc mi přišlo, že se autorka i méně opakovala :-) Oba hrdiny jsem si velice zamilovala :-) Večer se hned vrhnu na třetí díl, Tatovi bych nakopala už teď, ale je mi jasné, že tak nějak (po přečtení) změním názor :-D

17.02.2015 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (1. díl)

Příběh knížky se mi líbil, musím však strhnout jednu hvězdičku za neustále se opakující pasáže, a tím zbytečné natahování příběhu. (Už v knize Pád se autorka několikrát opakovala, ale tady se opakovala stále a stále dokola až do nějaké poloviny knížky).

To mi však nebrání nevrhnout se hned na druhý díl :-)

15.02.2015 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ BYLA PŮVODNĚ NAPSÁNA V CIZÍM JAZYCE

Dočteno. A můj názor? Nápad super, postavy jsou skvělí, vůbec mi nevadilo, že si hlavní hrdinka stále jen stěžovala, chci začít hned druhý díl a další atd... :-)

Proč 3 hvězdičky? Jednu hvězdičku jsem strhla za místy nesrozumitelné věty (řekla bych zůsobené překladem), pasáže jsem musela číst vícekrát, abych děj pochopila. Druhou hvězdičku jsem strhla pouze a jen z toho důvodu, že na Noční lovce to prostě nemá :-D

Určitě stojí za přečtení :-)

10.02.2015 3 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ BYLA NAPSÁNA PŘED VÍCE NEŽ 100 LETY

Četla jsem ji už ve škole jako povinnou četbu a znovu mne ta kniha uchvátila, bratřk Mrštíkové prostě nezklamali... kniha se čte úplně sama... i když jsou sem tam velmi stará moravská slova, tak se mi četla kniha dobře :-) ...

08.02.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha je skvělá, bohužel se nemohu přesvědčit, abych nesrovnávala s Božským bastardem...
Líbilo se mi prostředí Francie, Anselova mluva.. to i mně by padaly kalhotky :-D
Jak je pro autorky typické, zápletka a rozzuzlení se odehraje strašně rychle během pár stránek...
Nyní dávám 4*, ale kdo ví, až ji přečtu vícekrát, třeba změním hodnocení ;-)

07.02.2015 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Čtenářská výzva 2015 - ZAKÁZANÁ KNIHA

Upřímně jsem se do knihy nemohla moc začíst (prostě jen z důvodu, že to není můj šálek čaje), i když je tenoučká, tak jsem ji četla asi 3 večery.
Na druhou stranu se mi kniha líbila - to jak situaci G.O. vykreslil na zvířatech (a tím ztvárnil dobře pochopitelnou "pohádku").

To jak jsou někteří schopni manipulovat druhými lidmi (zvířaty), je prostě .... ani nevím, jak to vyjádřit. Mám z knihy rozporuplné pocity, ale určitě ji doporučuji přečíst.

04.02.2015 4 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU ZVLÁDNETE PŘEČÍST ZA DEN

No to bylo prostě úžasné, oddechové čtení na neděli :-) Jsem nadšená :-)

02.02.2015 5 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Čtenářská výzva 2015 - HRA

Díla Williama Shakespeara jsou prostě dokonalé... myslím, že k tomu nemusím dodávat více

31.01.2015 4 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Čtenářská výzva 2015 - GRAFICKÝ ROMÁN

Úžasné... grafika Kim je prostě skvělá a spolu s příběhem od Stephenie je výsledkem naprosto dokonalá spojitost... beru to jako rychlý příběh stmívání, když nemám čas na celou knihu :-)

30.01.2015 5 z 5

Lví král Lví král Walt Disney

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, VE KTERÉ NEJSOU POSTAVY LIDÉ

Tahle kniha mě prostě nikdy neomrzí.. i filmy jsou úžasné..

25.01.2015 5 z 5

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ MÁ ŠPATNÉ HODNOCENÍ

Tak ani nevím, co si mám o knize myslet... Celé mi to přišlo depresivní, děj se děsně nesrozumitelně vracel do minulosti, pak šup a byli jste zas v přítomnosti...
Byla to první kniha, kterou jsem četla od této autorky, tak asi budu muset přečíst něco jiného, abych si na autorku opravila názor.

Nebýt toho, že jsem se zařekla, že svoji výzvu dodržím poctivě, knihu bych odložila (což dělám velice nerada!!) Ještěže to byla alespoň tak tenká knížka!

22.01.2015 1 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Čtenářská výzva 2015 - VTIPNÁ KNIHA

Pokračování Nabíječe bylo pro mne osobně opět úžasné... u knihy jsem se zase hodně nasmála... hodně se mi na knize (stejně jako u Nabíječe) líbily SMS mezi postavami :-)
... No a Clive??? Tak ten prostě válí... doufám, že bude ještě nějaký díl ;-)

20.01.2015 5 z 5

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA Z VAŠEHO DĚTSTVÍ

V dětství jsem tuhle sérii knih milovala, s radostí musím přiznat, že mě neustále baví... mám chuť si přečíst zase celou sérii :-)

18.01.2015 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA TLUSTŠÍ NEŽ 500 STRAN.

Určité pasáže se neustále opakovaly, to musím přiznat, hlavni hrdinka k určitým věcem naprosto slepá..., ale i tak se kniha líbila.
Vzhledem k tomu, jak to skončilo, se nemohu dočkat druhého dílu (prý březen 2015). Dávám tak 4,5 hvězdičky = 5 :-)

14.01.2015 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Další úžasný díl.... už se nemohu dočkat příběhu Kat a Colea... Škoda jen, že musím čekat až do dubna :-(

10.01.2015 5 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Omlouvám se všem, kterým se kniha nelíbila - ale já sama za sebe musím říct, že je super. Na rozdíl od Stark Trilogy (tu jsem četla několik dní, jelkož mě začátek moc nezaujal...) jsem tuto knihu nemohla dát z ruky.

Hned zítra se vrhnu na druhý díl :-)

04.01.2015 5 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Musím souhlasit s JajaAP :-) Také se mi o malinko více libila než kniha ON. Líbilo se mi na tom právě ty myšlenky Willa, co prožíval, když od něj znenadání utekla...

A co takhle příběh Sawyer a Jareda?? :-D

03.01.2015 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Úžasné zakončení jedné série... uvítala bych ještě nějakou knihu, kde by i Wolfe našel tu svojí pravou vyvolenou :-)

31.12.2014 5 z 5