Beky Beky komentáře u knih

Okamžik všeho Okamžik všeho Shelly King

Cením si zajímavého námětu antikvariátu a prostředí plného knih :) ... Trochu mě ale zklamal příliš zdlouhavý příběh, ale v závěru svou myšlenkou zvítězila má zvědavost nad leností knihu dočíst. :)

09.01.2016 3 z 5

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Kniha pro mě velkým zklamáním. Téměř jsem se musela nutit, abych to vůbec dočetla do konce... Pro mě málo zajímavý děj a vcelku nudný příběh.

03.01.2016 2 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Za mě úžasné čtení, zvládla jsem to za jeden volný den. :) Líbí se mi myšlenka, příběh i hlavní postavy. Hodně příjemná kniha, která na mne hodně zapůsobila. :))

28.11.2015 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Zajímavá myšlenka. Pěkný příběh plný lásky, prozření a ponaučení. :))

30.10.2015 5 z 5

Jak mi pan Darcy zlomil srdce Jak mi pan Darcy zlomil srdce Beth Pattillo

Zajímavý námět na knihu, možná by to ale mohlo být líp propracované ... Chování Claire mi přišlo místy nedospělé, až dětinské, ale jako jednohubka na volný večer fajn.

26.10.2015 3 z 5

Deník šílené novinářky Deník šílené novinářky Dagmar Dandová

Hodně jsem si všimla, že kniha nedokáže zaujmout "zralejší" čtenáře, ale pro mě, co by stále ještě puberťáka, to bylo hodně vtipné fajn čtení. :) Takže si myslím, že mladší ročníky by se i pobavily, než by knihu odsoudily pro absurdnost. :)

Nevinné šílenství Nevinné šílenství Ivana Ondriová

Skvěle napsaná kniha - nečekané zvraty a hlavně překvapivý konec! (pro mě tedy určitě) Napínavé od začátku do konce, rozhodně stojí za přečtení. :)

22.10.2015 5 z 5

Deník těhotného muže Deník těhotného muže Andrew Cullen

Úžasná, svižná, vtipná a nápaditá kniha! :) Oceňuji originalitu v tom, že vím, jak těhotenství prožívá muž. :)) Úsměvné, reálné a působivé čtení.

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Vtipné pojetí "karmy" :)) Super nápad, rychlý spád, spousta humorných situací :) Svým způsobem nutí k zamyšlení, ale zároveň pobaví. Doporučuji k přečtení! :))

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Četlo se mi to samo. Strhující a napínavé od samého začátku. Velice oceňuji originální nápad příběhu od autorky. :) Konec možná trochu zbrklý, náhlý, ale jinak jsem spokojená.

12.10.2015 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Trochu jsem zklamaná. Pro mě ze začátku hrozná nuda snad až do poloviny knížky a nějaké napětí a vtáhnutí do děje pro mě přišlo až s první vraždou ... Potom už se to četlo samo. Proto dávám jen tři hvězdičky. Nebylo to pro mě zkrátka to pravé ořechové.

11.10.2015 3 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Z téhle knihy jsem nadšená! :) Strhující a napínavé od první chvíle až do konce knihy ... Čte se to samo, a téměř nepřetržitě - knihu jsem skoro neodložila, aniž bych se dostala nakonec. Skvělý nápad, dokonalá myšlenka, výborný příběh.

05.10.2015 5 z 5

Řekni ano Řekni ano Danny Wallace

Většinou jsem se nesetkala s až tak rozdílným dějem v knize oproti filmu. Po shlédnutí Yes Mana jsem se na knihu velice těšila, ale byla pro mne spíše velkým zklamáním. :( Není to totožné ani zbla, ale nakonec jsem se přemohla a dočetla to. Myšlenka je to pěkná, ale ... Je tam prostě to ALE.

28.09.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Naprosto mě pohltila ... Dostala. Čtivé od začátku do konce, tady člověk ví, že se to klidně může stát ... Silný příběh a na konci mi ukápla i slza ... :) Rozhodně doporučuji.

19.09.2015 5 z 5