bedkniha bedkniha komentáře u knih

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Mám úplně stejný názor a reakci jako twiggynka

08.01.2020 4 z 5

Jezero hrůzy Jezero hrůzy Jason Dark (p)

Tak tohle bylo napínavé

29.12.2019 5 z 5

U nejmenších lidí světa U nejmenších lidí světa Lidio Cipriani

Díky Čtenářské výzvě, která mě donutila si knihu přečíst. Nelituji, zajímavá a hezky napsaná.

27.12.2019 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Mě se to moc líbilo

15.12.2019 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Mě se kniha moc líbila, asi i víc než Sucho. Austrálie mě fascinuje ve všech směrech.

07.12.2019 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kdyby mi někdo řekl, že je to špionážní kniha, vůbec bych jí nečetla, řídila jsem se anotací a čekala jsem....to co je v anotaci, o tom se tam píše okrajově. Kniha je velmi poutavě napsaná, skvělá, četla se sama, prostě TOP, jsem ráda, že jsem si jí přečetla a jsem z ní nadšená !!! Hodně jsem se dozvěděla, také trochu o politice a tajných službách a přitom se takovým knihám vyhýbám.
Velmi ráda tuto knihu doporučuji !!!

04.11.2019 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Tahle kniha se moc nepovedla, nebavila mě

13.08.2019 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Po dočtení této knihy jsem si autora dala do "oblíbených" a jsem ráda, že jsem si sehnala zatím všechny dostupné díly. Způsoby vražd jsou pro mne unikátní a to nevím, co mě čeká v dalším díle.

17.07.2019 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Parádní kniha...

17.07.2019 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Po Keplerovcích další SUPER série, všechny díly byly perfektní, ale přeci jen se mi nejvíce líbil 1., 2. a poslední 6.díl

15.04.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Vždy zastávám názor, že kniha je lepší, než film nebo seriál, ale u této knihy musím udělat výjimku :(( Ještě, že jsem četla dřív knihu a pak se podívala na seriál, BYL SKVĚLÝ a hlavně....z knihy bych si toho moc nezapamatovala, ale na seriál jen tak nezapomenu.

23.03.2019 3 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Bohužel nemohu dát víc hvězdiček. Těšila jsem se na příběh z pralesa, šamany, rituály, život domorodců, ale bylo tam toho tak málo....Spíš byl víc zajímavý příběh Davida Zajíce v reálném životě a ten se četl velmi dobře, což mě dost překvapilo, protože takovou četbu nečtu. Možná i proto, že žil ( žije ) v Ústí nad Labem ( kde také bydlím ) a člověk si pak čtení víc užívá. Ale zkusím ještě jednu jeho knihu, která je doporučována...

01.01.2019 3 z 5

Zahradnictví Zahradnictví Petr Jarchovský

Nečekala bych, že se mi kniha bude tak líbit. Viděla jsem nejdříve pouze 2 díly asi z pěti nebo šestidílného seriálu, pak jsem začala číst knížku ( pro Čtenářskou výzvu - mé jméno Bedřiška ). Jindřicha nehrál Jiří Kodet, ale Martin Finger.
Tím, že jsem věděla kdo koho hraje, se mi kniha četla velmi dobře a také proto, že tam nebyly tak podrobné popisy lidí, věcí, krajiny atd.
Ještě ráda bych viděla i ten mini seriál :))

10.11.2018 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Jako první knihu jsem četla Bestie, které jsem dala 5 hvězdiček. Tato kniha nebyla špatná, ale prvních 60 stran bylo o předchozím případu a to mě nebavilo. Pak začal případ o Nestoudnici a ten byl super, ale bohužel, musím ubrat jednu hvězdu za ten začátek...Určitě si ještě nějakou knihu od Dána přečtu...

08.09.2018 4 z 5

Samota pro dva Samota pro dva Táňa Kubátová

Nebylo to špatný, četlo se to dobře, ale tyhle typy knížek opravdu nejsou pro mne, přečetla jsem kvůli Čtenářské výzvě, kde je hlavní postava "knihovnicí".

06.08.2018 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tak tohle byla hóóódně dobrá kniha, kdyby bylo více hvězdiček na hodnocení, tak je udělím. Krásně se četla, mě se o malinko více líbila historická linka a konec mě dostal. Jsem otrlejší typ, ale na konci jsem měla slzy v očích. DOPORUČUJI přečíst....

27.06.2018 5 z 5

Rodinné dědictví Rodinné dědictví Nora Roberts

Tato kniha ze tří byla nejlepší !!!

16.06.2018 5 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Kniha byla zajímavá, líbil se mi popis krajiny...ale, neumím si představit ( nebo...nechce se mi věřit ), že ještě v Rusku, v některých vesnicích se takto žije v 21.století...nechtěla bych se tam narodit ani žít.

16.06.2018 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha se mi líbila víc než kniha HEX. Prvních pár stran jsem měla trochu "hokej" ( ale kdo čte na jeden zátah, tak je to OK ), pak se to četlo samo a poslední čtvrtina knihy byla nejlepší !!! Určitě doporučuji přečíst :))

16.06.2018 5 z 5

Ztracený náhrdelník Ztracený náhrdelník Nora Roberts

Také se mi více líbila tato druhá série a nejvíce o Suzanně, bylo to víc detektivní. A historická linka je SUPER !!! .....škoda, že nevyšla 3. a 4. kniha.

23.05.2018 5 z 5