bedkniha bedkniha komentáře u knih

Slabikář Slabikář Jarmila Hřebejková

Konečně mám slabikář doma, mám ohromnou radost. Sehnala jsem ho za rozumnou cenu a ve velmi dobrém stavu. Krásná vzpomínka na školní léta .........

12.06.2017 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

I já se vracím, četla jsem jí už asi 3x, pro mne je to klasika

06.03.2017 5 z 5

Mayský kodex Mayský kodex Douglas Preston

SUPER kniha !!! Moc se mi líbila, všechny knihy, kdy děj je zasazen do džungle nebo pralesa, mám ráda.

P.S. ale za 400 Kč a vyšší ceny, které zde někteří nabízejí, bych knihu nekoupila. Rozhodila jsem sítě a kniha mi byla nabídnuta za 70 Kč !!!
Všem, kteří knihu shání, přeji hodně štěstí....

10.07.2016 5 z 5

Malý domeček plný koleček Malý domeček plný koleček Eduard Škoda

Krásná knížka, konečně jsem jí sehnala i s opravdovými" hodinovými ručičkami".
Koupila jsem si jí z nostalgie a pak dám vnoučatům. Jako malá jsem tuto knihu milovala. Dalo mi hodně práce sehnat ji a ještě v dobrém stavu. Mám z ní velkou radost :))

20.05.2016 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Vera Cowie

Knihy s romantikou nevyhledávám. Nevím, proč jsem si tuto knihu vybrala, možná jsem chtěla po dlouhé době něco jiného. Kniha byla SUPER !!! Moc se mi líbila, četla se velmi dobře. Jsem zvědavá na další knihu od této autorky Soukromé peklo. Má sice nízké hodnocení, ale nechám se překvapit, třeba se mi bude líbit. Každému se přece líbí něco jiného.

30.01.2016 5 z 5

Anglická konverzace Anglická konverzace Jiří Dvořák

Perfektní kniha, vozím jí všude na dovolenou do ciziny. Velké plus je, že anglická výslovnost je psaná tak, jak se vyslovuje, nejen u slovíček, ale i celé věty jsou psané anglickou výslovností.

29.11.2014 5 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Perfektní kniha ..... skvěle se čte...... Vřele doporučuji. Někdy minulý týden jsem četla v novinách, že neumíme ( my Češi ) napsat bestseller, já bych tuto knihu jako bestseller označila. Divím se, že ji vůbec vydali. SUPER !!!

02.02.2014 5 z 5

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Perfektní a napínavá. Vřele doporučuji !!!

28.06.2013 5 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Perfektní kniha, skvělě napsaná, proto se čte velmi dobře. Vřele doporučuji

24.04.2013 5 z 5

Čtyři synové doktora Marche Čtyři synové doktora Marche Brigitte Aubert

Další skvělá kniha .... moc se mi líbila ..... a doporučuji

16.04.2013 5 z 5

Ruiny Ruiny Scott Smith

Kniha se mi moc líbila. Když jsem zjistila, že je kniha i zfilmovaná, sháněla jsem DVD a byla zvědavá, jak se to natočilo. Konečně jsem se dnes na film podívala a zkonstatovala jsem, že kniha je tisíckrát lepší knihu vřele doporučuji

23.10.2012 5 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Nejdřív se mi do té knihy nechtělo :(( jsem si říkala "slepá...na vozíku..., co to může být za detektivku ?" Ale kniha je skvělá !!! a čte se opravdu jedním dechem !!! Vřele doporučuji !!!

01.10.2012 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Erica Spindler

Napínavá, dobře se čte - doporučuji.

Sněhová bouře Sněhová bouře Sharon Sala

Dodatečně píšu doporučení k přečtení této knihy. E.Spindlerovou mám ráda, píše skvěle a hlavně napínavě.

Důvod k panice Důvod k panice Erica Spindler

Kniha napsaná tak, že musíte stále číst. Ráda doporučuji - přečtěte si jí :))

14.09.2012 5 z 5

Chirurgova dcera Chirurgova dcera Thomas Weldon (p)

Perfektně napsaná kniha, čte se jedním dechem, doporučuji

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

Dala jsem sice 5 *, protože byla kniha dobře napsaná,napínavá a v podstatě skvělá, ale konec mě zklamal. Jsem zvědavá na jiné knihy od tohoto autora, které mám připravené ke čtení.

14.07.2012 5 z 5

Démoni pralesa Démoni pralesa Alec Palmer (p)

Kniha se mi moc líbila. Velmi dobře se čte a žánrově se podobá knihám James Rollins. Doporučuji si ji vzít na dovolenou

07.06.2012 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Je to dlouho, co jsem tuto knihu četla. Moc se mi líbila. Jsem zvědavá jak se mi bude líbit Noc trifidů, když její hodnocení je slabší.

09.04.2012 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

To byla první kniha, kterou jsem od J. Lutze četla a uchvátila mě natolik, že se stal mým oblíbeným spisovatelem.

19.02.2012 5 z 5