Čtyři synové doktora Marche

Čtyři synové doktora Marche https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23883/ctyri-synove-doktora-marche-23883.jpg 4 53 17

Jeanie, hospodyně doktora Marche, najde deník – někdo v něm dokonale popisuje brutální vraždy… které se skutečně staly… Autor deníku je vrah! Jeanie ale nemůže kontaktovat policii, protože ji samotnou tíží loupež šperků a falešná totožnost. Pátrá tedy sama, snaží se varovat příští možné oběti a odhalit vraha… který si ale nebezpečně pohrává i s ní. Stihne Jeanie vraha přelstít? Kdo z rodiny doktora Marche je schopen zabít kohokoli a kdykoli?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Les Quatre fils du Docteur March , 1992

aliza
24.04.2024

Kniha se dobře četla, ale uvažování Jeanie bylo neskutečné. Strašně by chtěla zabránit vraždám, zjistit kdo je vrah, pomstít oběti, ale jediné co vlastně dělá je, že si dopisuje s vrahem, pije jako duha, a to dokonce i v době, kdy už ví, že ji chce vrah zabít, že s ním bydlí pod jednou střechou a stejně se opije do němoty. Na policii nejde, protože má škraloup z minulosti. Tak raději nechá vraha, ať si vesele vraždí.

Ála41
18.05.2022 3 z 5

Rychle přečteno, forma deníků mě bavila, zajímal mě konec, ale vlastně jsem ho asi nepochopila, nabídli tam 2 verze nebo jsem to pomotala já? Taková průměrně pěkná detektivka.

Madi
12.07.2021 3 z 5

O dost lepší než Vražedný seznam. Několikrát jsem nechápavě kroutila hlavou nad Jeanie. Ví, že jí někdo je po krku, ale stejně chlastá jak duha. Konec byl docela fajn.

ArwenAragorn
18.05.2021 3 z 5

60%
...."Ach jo! Podívejte se na něj...Je krásný, že? Usměvavý, klidný, zdvořilý...Pokojná tvář čirého šílenství. Sladký úsměv temných stínů."

Bavilo mě to. Ale Jeanie mně neuvěřitelným způsobem lezla na nervy, jak byla pořád ožralá. Dost mě překvapilo, že na konci vymyslela něco tak inteligentního. Závěr byl pro mě překvapivý.
Myslím, že k přečtení doporučím.

Iveta123
09.10.2020 2 z 5

Kniha mě moc nebavila, rozčilovalo mě, že někdo, kdo se bojí o svůj život i o životy jiných, nejde na policii, hned po prvních zápiscích, potom pořád dokola to samé, její strach a jeho vychloubání, konec je super.

janina66
16.04.2020 4 z 5

Taková malá jednohubka. Přiměřeně napínavá, pro mě i čtivá. Celkově se mi kniha líbila. Pěkné rozuzlení na konci.

Jenny055
12.04.2020 3 z 5

Zaujímavé čítanie cez denníky hlavných hrdinov. Niekedy sa mi to zdalo trochu pritiahnuté za vlasy a Jeanie mi pripadala príliš hlúpa a rozčuľovala ma. No napriek tomu som bola zvedavá, ako to skončí a dočítala som to do konca.

Ava365
11.12.2019 5 z 5

Skvělá, originální a zajímavá kniha. Stojí za přečtení!

lucie6153
11.12.2018 5 z 5

Kniha se dobře čte a má na konci wow efekt. Knihu doporučuji

Zahirica
15.01.2018 2 z 5

Tretia kniha od tejto autorky a dosť. Začiatok je vždy zaujímavý, ale postupne sa to uberá neviem kam a záver ma vždy sklame. Nechápem autorkinu obsesiu v nejakú rozdvojenú osobnosť hlavného hrdinu v každej knihe.

Len2očka
31.10.2017 4 z 5

Moje první knížka od tohoto autora,díky příjemnému zážitku přečtu další.

Skip
15.09.2016 3 z 5

Docela zajímavě pojatá detektivka nebo možná thriller, ale pointa spíš taková vlažnější.

marek1278
01.10.2015 4 z 5

Ze začátku mě moc nesedlo vyprávění formou deníku, ale nakonec zajímavá forma vyprávění. Konec hodně zajímavý a nečekaný. Určitě se mrknu na další díla autorky

Thessaloniki
21.01.2015 5 z 5

Nadchla mě kniha Ten se mi líbí a i s tímto titulem jsem velmi spokojen.
Myslím, že Brigitte Aubert je taková trochu drsnější a morbidnější Agatha Christie, přičemž srovnání s touto geniální autorkou je zcela na místě.

bedkniha
16.04.2013 5 z 5

Další skvělá kniha .... moc se mi líbila ..... a doporučuji

Aliii
31.08.2012 5 z 5

Napínavé čtení, které mě přimělo hledat i další knihy od této autorky.

sabca
28.08.2012 3 z 5

Kniha je psaná formou deníku. Je zajímavá, napínavá a konec je překvapující.

Brigitte Aubert
francouzská, 1956