Ztracený náhrdelník

Ztracený náhrdelník https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87361/bmid_calhounovy-zeny-ztraceny-nahrdelnik-L3N-87361.jpg 4 51 7

Calhounovy ženy série

Kniha obsahuje dva romantické příběhy od oblíbené autorky. Oba příběhy jsou součástí série Calhounovy ženy - 3. a 4. díl. Pro lásku k Lilah Pátrání po tajemném náhrdelníku rodiny Calhounovy přivede profesora Maxe Quartermaina rovnou do náruče nespoutané a sebevědomé Lilah. Je toho hodně, co se musí univerzitní profesor o lásce naučit! Jenže ani Lilah neví všechno... Suzanna se vzdává Suzanna Calhounová se už jednou spálila a na další vztah nemá ani pomyšlení. Její srdce patří dětem a vzkvétající zahradnické firmě. To poslední, o co stojí, je trápit se s nevrlým a nepřístupným Holtem Bradfordem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

For the Love of Lilah, Suzanna , 1991

petraj30
04.02.2020 5 z 5

První dva díly se mi vcelku líbili, ale kam se hrabou na tohle duo. Byla to naprostá nádhera, na konci jsem zase měla slzy v očích. Příběh Suzanny a Holta byl silnější než příběh Maxe a Lilah. Byla jsem hodně zvědavá na příběh Suzanny, být matka samoživitelka, dřít od rána do večera a se strachem, s čím se vytasí bývalý manžel.... hodně jsem ji obdivovala a Holt vnesl do jejího života světlo, tento příběh byl dokonalý
V prvních dvou dílech se hodně mluvilo o minulosti a vyvolávání duchů, ale teprve v téhle knize bylo vše vysvětleno a více to na mě působilo, asi proto, že Lilah a Suzanna byly Biance jaksi blíž (vzhledem i osudem) než jejich setry.
Tyto dva díly na mne udělaly obrovský dojem. Skvělé. Tak se moc těším na jejich švagrovou. Doufám že nebudu zklamaná po těchto dílech

jitka7
05.03.2019 4 z 5

Já si naprosto zamilovala Suzannu a Holta, takže za mě super. Ta knížka má šmrnc, je tu detektivní část, romantika, humor. Jasně, je to nenáročné čtení, ale pokud člověk hledá příemnou oddechovku, tak sáhnout po této sérii.

bedkniha
23.05.2018 5 z 5

Také se mi více líbila tato druhá série a nejvíce o Suzanně, bylo to víc detektivní. A historická linka je SUPER !!! .....škoda, že nevyšla 3. a 4. kniha.

Evka3814
29.11.2017 5 z 5

Tak jako první díl, hezké

lifeoptimist
04.08.2015 4 z 5

rozhodně lepší než předchozí dvě části, tyhle dvě nebyly jen obyčejné harlequinky, ale víc mi to připomínalo typickou Noru

adulik23
05.03.2015 2 z 5

Lepšie ako prvá časť, ktorá bola pekne pritiahnutá za vlasy, na záver klasický happyend a všetci budú žiť šťastne až do smrti...

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkně psaný sladký románek.

rodinné sídlo

Část díla