Bebe2004 Online Bebe2004 komentáře u knih

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Krásná oddechová knížka. Rena jsem si hned od začátku oblíbila, možná jsem ho měla i trochu radši než Linu. Trochu mě mrzelo, že se všechno točilo jenom kolem deníku. Líbilo by se mi víc scén s kamarády a tak. Přiznám se, první pětinu knížky jsem měla problém se začíst, ale naštěstí jsem vytrvala a postupně mě to vtáhlo.

04.10.2020 4 z 5

Drž mě pevně Drž mě pevně David Levithan

Já nevím. Knížky od Davida Levithana čtu proto, že se mi moc líbilo Den co den. Nastavil si laťku tak vysoko, že si nemůžu pomoct a ostatní jeho knihy se mi nelíbí. Drž mě pevně jsem se rozhodla přečíst po Willu Graysnovi, který mě ovšem také moc nenadchl. Líbilo se mi nahlédnout do života Drobka Coopera a zpracování v podobě scénáře bylo ovšem také zajímavé. Jenže mě to prostě nebavilo. Musela jsem se nutit to dočíst.

18.09.2020 2 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Další kniha od K. Westové. Její knížky mám opravdu ráda, ale myslím, že tahle patřila k těm slabším. V hlavní postavě jsem se celkem viděla a vlastně její život (kromě peněz) kopíroval můj. Člověk by řekl, že to bude důvod si knihu oblíbit, ale nebylo tomu tak. Nechtěla jsem sice přestat číst, ale také jsem nebyla do dějeúplně ponořená. Ale jinak moc pěkná knížka :)

09.07.2020 4 z 5

Závazky Závazky Barbara Delinsky

Od autorky jsem četla pouze dvě knihy a tato mě zaujala o něco méně. Vím, že je to ode mě nefér, ale měla jsem pocit, že si celou dobu, od začátku až do konce, pořád jenom na něco stěžovali.

17.06.2020 3 z 5

Neodolatelný impulz Neodolatelný impulz Barbara Delinsky

Kniha mě velmi bavila. Přečetla jsem ji téměř okamžitě. Za mě je to sen každé dívky, potkat někoho, jako je on.

28.05.2020 4 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Kniha byla oddychová, ale bavila mě.

Holky, kde jsou kluci? Holky, kde jsou kluci? Melita Denková

Kniha na oddych

Smutná holka hledá kluka Smutná holka hledá kluka Melita Denková

Kniha na oddych.

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Série knih DEN CO DEN se mi líbí moc. Celý nápad byl zajímavý a zpracování velmi dobré. Doporučuji.

23.05.2020 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Kniha mě bavila a hned jsem se pustila do dalšího dílu.

11.05.2020 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Po přečtení prvního dílu jsem si řekla, že bych si měla přečíst druhý díl. Asi mě na tom bavilo, jak je to nereálné.

11.05.2020 4 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Sci-fi ani fantasy nejsou úplně můj šálek kávy, na druhou stranu jsem s touto knížkou neměla problém. Příjemně se četla a jsem si jistá, ž existuje spousta lidí, co v ní najdou zalíbení.

11.05.2020 3 z 5

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Kniha byla určitě zajímavá, jen asi nebyla určená přímo pro mě. Nijak mě nenadchla, ale ani nepohoršila.

11.05.2020 2 z 5

Věda a zdraví s klíčem k Písmu Věda a zdraví s klíčem k Písmu Mary Baker Eddy

Tak tohle mě dostalo...

25.01.2020 1 z 5

Prach, který se snáší ze snů Prach, který se snáší ze snů Louis De Bernières

Mám ráda válečné romány, a proto jsem se rozhodla přečíst si tuto knihu. Celkem se mi líbila, tedy až na smrt její lásky.

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Knížka byla celkem pěkná, bylo mi líto, že se Lex rozešla s tím klukem a sváděla vinu částečně i na něj.

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Za mě nic moc. Asi jsem čekala něco víc, kniha vlastně ani moc neměla smysl

09.09.2019 2 z 5

První konec První konec Lauren James

Zajímavý námět, jsem zvědavá na druhý díl

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Zajímavá kniha,ale co to bylo za konec?! Jakože setkání po letech? Celkově hezké, ale konec.

09.09.2019 4 z 5

Kluk, před kterým tě máma varovala Kluk, před kterým tě máma varovala Melita Denková

Chtěla bych se zeptat, jestli už vyšla kniha ,,Chytrý holky nebulej"?

28.03.2017 3 z 5