be_pa be_pa komentáře u knih

Asa Asa Jay Crownover

Zase po pár měsících jsem se začetla do dalšího dílu série. Vždycky si musím dát chvíli pauzu, aby nebylo těch svalnatých romanticky smýšlející obrů najednou moc. A byla jsem spokojená. Bavila jsem se.

30.05.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Stage Dive u mě pořád vede, ale jak už se píše níže, konečně knížka, která se autorce zase celkem povedla. Trochu mohl být příběh víc rozvinutý a rozuzlení méně čekané, ale bavila jsem se. Zase jiný příběh, super čtení ... a tak dále :-).

23.05.2023 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Po pár prečtených stránkách jsem si uvědomila, že jsem kdysi viděla film a vlastně vím, jak se děj bude vyvíjet a jak všechno dopadne. Ale stejně jsem byla každou chvíli dojatá. Na jedné straně nelehký život Iry a Ruth a jejich příběh začínající za 2.sv.války. Na druhé straně studentka umění Sophia a farmář Luke.
Dávám plný počet.

21.05.2023 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Kniha se dobře četla, od první půle jsem se nemohla odtrhnout. Líbila se mi postava dědečka, dodával Viole sílu. Ale čím méně se děj odehrával kolem vinic a vína, tím méně jsem si čtení užívala. Ke konci už to byl pel-mel. Škoda.

03.05.2023 3 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Samozřejmě zase romantika každým coulem. Ale příběhy o nepochopení, nenávisti a na závěr s přiměřeně sladkým koncem (tady bylo trochu přeslazeno ) mě baví. Poznámky jsem většinou vynechávala.

23.04.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Příběh s netradiční zápletkou. Trochu rozvláčný a se zbrklým koncem. Ale četl se hezky. Bavila jsem se.

19.04.2023 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Po prvním díle jsem se těšila na druhý. Bavila jsem se u Jackových hlášek, obdivovala jsem jeho mírné reakce na všechny ty útoky v bulváru. Líbilo se mi číst o sportu, který znám jen podle jména a ještě s dějem posazeným k protinožcům. Našla jsem si díky tomu při čtení o Zélandu na netu pár zajímavostí. Potvrdila jsem si, že bulvár je spodina a dělám dobře, že ho nečtu a když už jo, tak s myšlenkou "cože si to zase na toho chudáka vymysleli".
Ale samotný děj mě bavil jen do poloviny knihy.
SPOILER: Po zjištění, co byla schopná udělat Riley Jackovi, jsem lapala po dechu. A ještě se za to ani moc neomlouvala. Asi proto, že to bylo neomluvitelné. A ještě se dotčeně taaak divila, co tím způsobila. Skutečně romantický příběh. Tohle by nikdo v upřímném vztahu neodpustil.

25.03.2023 3 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

!!!!!! UPOZORNĚNÍ PRO BUDOUCÍ ČTENÁŘE: Pozor! V komentářích se bez varování hintuje!!! U této knihy mě to obzvlašť mrzí. Kdybych viděla slovo SPOILER, komentář bych nečetla, abych předčasně nezjistila nějaké TAJEMSTVÍ, ale tady tohle kouzelné slovo často bezohledně chybí !!!

16.03.2023 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Obě postavy mi byly sympatické. Ale všechno se to dělo moc rychle, zjednodušeně, jak z rychlíku. Zápletky jen naznačené, problém z nich nakonec nikdy nebyl. Muž z obálky mi jako sexy sympaťák nepřipadá.

16.03.2023 3 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Znám film. Líbil se mi. A právě proto jsem dlouho odkládala čtení knížky, abych nebyla překvapená, že je o něčem jiném. Ale tentokrát se film hodně drží knižní předlohy (na rozdíl např. od Virgin river) a oboje stojí za pozornost. Příběh mě pohltil a pustil až na poslední stránce. Dávám 5 *.

14.03.2023 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Trochu mne rušilo přeskakování v čase. Trochu hodně zvratů. Rozuzlení mě napadlo celkem brzy a chování Berry v zaměstnání dost šokovalo.
Ale celkově to bylo příjemné počtení.

07.03.2023 3 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Suprově vše shrnul/a moudivlacek. Bavila jsem se. Trochu napětí, trochu špičkování, chemie mezi hrdiny fungovala.
Jen to stálé vysvětlování, že jsou agenti pracující v utajení a jejich případy jsou pro agenty pracující v utajení, že půjde do Týmu pro záchranu rukojmích a jde do Výcvikové školy nových operativců, atp.... Kdybych měla v kapse pořád tužku, dělala bych si čárky !!

22.02.2023 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Čtení jsem dost dlouho odkládala. Kvůli anotaci a některým komentářům. Takový zmatek. Bydlí v kostele, dvě Viktorie, plno dětí v domácnosti. Samozřejmě byl příběh přehnaný, naakumulováno v něm příšerně moc problémů a tajemství. Ale, i když navíc asi nejsem správná cílová skupina, přesto se mi kniha moc líbila. Merit se cítila neviditelná, bez přátel a navíc všechna ta nevysvětlená tajemství v rodině. Proto udělala to, co udělala. Prostě základem je komunikace. Vytkla bych jen ten závěr - za pár dní všechno vysvětleno, odpuštěno a vyřešeno.

12.01.2023 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Knížka se mi moc líbila. Škoda, že nebyl příběh propracovanější, delší.
Je zvláštní číst o vojákovi, který od 18ti let drží v ruce zbraň a může bojovat v Afghánistánu, ale není dostatečně dospělý na to, aby si v 19ti letech mohl v baru vypít pivo :-((.

09.01.2023 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Rowdyho jsem teď četla s velkým časovým odstupem od předchozích čtyř knížek série, které jsem hodnotila dost vysoko. Ale tady jsem byla zklamaná. Oba hlavní hrdinové mě bavili, ale příběh byl natahovaný, stále se opakující vzpomínky na dětství, přátelství, zklamání. Kdyby měla kniha polovinu stran, byla určitě poutavější. A další černý puntík uděluji za obálku. Rowdy je blonďák každým coulem a to ten kluk na obálce tedy není.

06.12.2022 3 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Začátek jsem spíš protrpěla čekáním na něco zajímavého. Druhou půlku už jsem si užila víc, ta už zajímavější byla. O hvězdu míň dávám za střídání historie a "dnes", rušilo mě to ve vnímání příběhu. Někdy mi to připadalo chaotické. Také si myslím, že kniha psaná chronologicky by mne zaujala víc.

12.11.2022 3 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Alice netoužila po penězích, ale chtěla jen Becka. To nám autorka opakovaně zdůrazňovala. Je tedy ironií, že v knížce se neřeší nic jiného než peníze, značky zboží, nemovitosti, auta. Prostě všeho moc.
Připadá mi neskutečné, že stejná autorka napsala Stage dive.

08.11.2022 2 z 5

Šerif z Thunder Pointu Šerif z Thunder Pointu Robyn Carr

Obdobně jako první díl. Příjemně psané. Knížku jsem přečetla rychle, byla plná sympatických a absolutně nekonfliktních postav, kterým je ale dán velmi malý prostor. Škoda. A všichni mají stejný jeden společný problém - předčasné a neplánované rodičovství. Jedině trápení mladé Ashley je věnováno více prostoru.

09.09.2022 3 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Několik dějových linek, příjemné téměř bezkonfliktní vztahy sympatickým postav. Až nebyl čas na žádnou podrobnější zápletku. Odpočinkové čtení na letní večery.
Už jsem byla alergická na slovní spojení 'obchod s návnadou' .

05.09.2022 3 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Nemám ráda slovo klišé, nikdy dřív jsem ho nepoužila, ale tady jsem otočila snad každou druhou stránku .. a bylo tam. Ze začátku jsem s Charlotte cítila. Měla mnoho let smutný život, trapila se. Roky se nedokázala bránit. A najednou se vztahy i problémy vyřešily během pár hodin, místo týdnů.. měsíců. Souhlasím s petusska01, knížky autorky jsou často velmi povedené, ale škoda, že tahle byla sladká už přes míru.

01.07.2022 3 z 5