barbora5507 barbora5507 komentáře u knih

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Moc pěkná knížka ..... četla se opravdu dobře–nemohla jsem se od ni odtrhnou, odpoledne jsem ji rozečetla a spát jsem šla až ráno druhého dne... :)

Nechápu, proč tohle někteří lidi přirovnávají k Hvězdy nám Nepřály, kvůli tomu jsem si tu knížku málem ani nekoupila, protože jsem si myslela že to bude stejné ale není a jsem ráda, že jsem se nenechala odradit :)

No a ten konec........ :) skončilo to úžasně ale zároveň i hrozně (jestli mě chápete :D) "Jen dvě slova" ...
Zajímalo by mě jak to s Eleanor a Parkem skončí...

Jinak můžu jen doporučit :)

17.12.2014 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Pěkná knížka :) přečteno na jeden zátah. Série Upíří deníky se mi vůbec nelíbila, a tak jsem nevěděla co čekat od Stefanových deníků. Nakonec jsem ráda, že jsem se nenechala odradit.

01.04.2015 5 z 5

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Naprosto úžasná knížka, nemohla jsem se odtrhnout – přečteno za 24 hodin :D Krásný příběh s nečekanými zvraty. Holdera jsem si zamilovala, ale občas to bylo opravdu až moc...jak to říct... "přicukrované" ? Rozhodně jsem si knihu užila, mohu jen doporučit.

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Opravdu poutavý příběh. Hezky napsané. Určitě si přečtu i další díly. Ash občas trochu lezl na nervy ale jinak dobrý :) No a to spojení mysli či co to bylo ?? :D to jsem si řekla: WTF ??? To mi přišlo docela komické ale aspoň jsem se zasmála :)

31.03.2015 4 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Jako první jsem viděla asi před rokem film, který mě sice moc nebavil, ale k narozkám jsem dostala i knížku. Moc se mi do ní nechtělo ale nakonec, když jsem byla nemocná a neměla co číst jsem si k ní sedla a začetla se. Ze začátku sice nic moc, úvod mi přišel zdlouhavý a nezajímavý, ale asi po 50.stránce jsem si knížku opravdu oblíbila. Mnohem lepší než film !!!

31.03.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto ÚŽASNÁ knížka :* Ze začátku byla trochu nudná ale po pár stránkách jsem se od ní nemohla odtrhnou takže ***** ... ♥ Úplně jsem se do ní zamilovala ♥ Dojemný příběh ;( Ne jenom jedna slzička ukápla :) Rozhodně doporučuji :) A hlavně nezapomeňte na hoooodně kapesníčků :D

07.01.2015 5 z 5

Divergencia Divergencia Veronica Roth

Nádherná knížka, přečetla jsem snad za dva dny a naprosto jsem se zamilovala do Čtyřky :)
Viděla jsem i film, ale kniha určitě lepší.

31.10.2014 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Mám z téhle série fakt rozporuplné pocity. První polovina 2. i 3. dílu se strašně ale fakt strašně táhla, musela jsem se nutit k přečtení aspoň jedné kapitoly za den :)) Ale potom se děj rozjede a od čtení není možné se odtrhnout... Hlavní postavy jsou na jednu stranu hrozně otravné, ale na druhou je mám opravdu ráda a jejich vývoj je super (kromě Mare, ta mi leze krkem pořád a za všech okolností). No nevím, asi mi nezbývá nic jiného, než se pustit do posledního dílu. Pravděpodobně přeskočím prvních 200 stránek a dál se uvidí XDD

08.01.2021 4 z 5

O statečném Rámovi a věrné Sítě O statečném Rámovi a věrné Sítě Hana Preinhaelterová

Ráda jsem si knihu přečetla, již dříve jsem znala spoustu příběhů z Rámájany- starověkého indického eposu. Příběhy se týkaly především nepopsatelné oddanosti opičího boha Hanumána, který pomáhá princi Rámovi v těžkém boji proti démonovi Rávanovi. Rávana unesl manželku Sítu na Lanku a Hanumán házel do vody kameny, které se nepotopily, ale vytvořily most. Kameny ostatních šly ke dnu. Hanumán na každý kámen napsal s láskou jméno prince Rámy a jen díky síle této lásky se kameny udržely na vodě.

30.06.2020

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Já tu knížku miluju! ♥ Pokud hledáte knížku, u které se budete většinu času potutelně usmívat, tak je to tahle :D Jo a zase jsem se zamilovala - tentokrát do Nicka ♥

22.09.2017 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Občas trochu nezáživné pasáže, ale jinak krásná knížka ♥ btw, chci v životě někoho, jako je Sky :D ♥

18.09.2017 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Stefan v Londýně... Samuel mi už začal opravdu lézt na nervy. Vraždy by nemusely být popsány až tak dopodrobna...občas se mi u nich zvedal žaludek :D Za konec, který se mi vůbec nelíbil bohužel jen **

01.04.2015 2 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

Stejně jako předešlý díl mě i tento docela zklamal. Většinou jsem se nudila, ale občas tam byly zábavné momenty.

01.04.2015 3 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jane Smith

3.díl mě jako ty dva předešlé už moc nenadchl. Přijde mi až přehnaně brutální. Četla jsem ho docela dlouho a ne a ne ho dočíst...

01.04.2015 3 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

2.díl je stejně super jako ten první.

01.04.2015 5 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Super knížka. Hned ze začátku jsem se od ní nemohla odtrhnout. Originální nápad – podobný příběh jsem asi ještě nečetla. Konce většinou nemám ráda, ale tenhle je super. Rozhodně doporučuji.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Naprosto dokonalá kniha... Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Poutavý příběh se zajímavou zápletkou. Opravdu jsem si ho užila. Knížka je zábavná, vtipná, dobrodružná, občas trochu strašidelná. Prostě ÚŽASNÁ :) rozhodně doporučuji :)

Papírová města Papírová města John Green

Naprosto úžasná knížka ... Moc dobře se čte, měla jsem ji přečtenou za pár dnů :) Určitě doporučuji :)

04.01.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

04.01.2015 5 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Druhá kniha byla už o něco lepší než ta první a měla jsem ji přečtenou asi za dva dny :) jen škoda že není třetí díl ;(((( hrozně moc by mě zajímalo jak to skončí...

02.12.2014 5 z 5