bararich8 bararich8 komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Zvláštní knížka, takové vyplnění prázdna. Moc se mi ale líbila.

26.07.2012 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Ve škole nám učitelka četla úryvek a už ten mě zaujal. A ani celá knížka mě nezklamala, četlo se to samo. Musel mít obrovskou odvahu ve své době takto provokatérské dílko napsat. Měla jsem půjčené vydání i s Havlíčkovým rukopisem, takže mi to čtenářský požitek ještě ozvláštnilo.

26.07.2012 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

První polovina paráda, ale pak už to vázlo, jak Bajza blouznil...škoda

26.07.2012 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Úžasná, úžasná, úžasná...určitě se k ní někdy vrátím. Musí být krásné mít ji doma v poličce.

Strážce meče Strážce meče John White

Touhle knížkou jsem byla opravdu nadchnuta. Úplně mě vtáhla do děje, nešlo přestat číst. A když jsem ji dočetla, cítila jsem zvláštní prázdno, ale do pokračování jsem se nepouštěla.

Noci s nepřítelem Noci s nepřítelem Nancy Price

Napínavá a překvapivá...souhlasím s Alix-knížka mnohem lepší než film.

04.04.2011 5 z 5

Představa o nekomplikovaném životě s mužem Představa o nekomplikovaném životě s mužem Helle Helle (p)

Zvláštní. Nic jiného ji nevystihuje. Ocenila jsem, že autorka nenapsala ani o slovo víc, než bylo potřeba.

04.04.2011 3 z 5

Velký objev Huga Cabreta Velký objev Huga Cabreta Brian Selznick

Takhle kniha mě opravdu nadchla...nejen dějem, ale i krásnou francouzskou atmosférou skvěle dokreslenou úžasnými ilustracemi.

04.04.2011 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Roznese tě na kopytech bylo mnohem lepší čtení. Ale dalo se to.

03.04.2011 3 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Skvělá knížka! Čte se jedním dechem a bezvadně pobaví...vřele doporučuji!

03.04.2011 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Mrazivý, ale pravdivý příběh dívky, která se už od raného dospívání potýkala s drogami...knížka strhující, čte se jedním dechem.

05.01.2011 5 z 5

Začala jsem ji číst kvůli škole, ale dočítala jsem ji náruživě jako skvělé a nenuceně naučné dílo. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla. Klobouk dolů, pane Waltari.

05.01.2011 5 z 5

Zvěrolékař a psí historky Zvěrolékař a psí historky James Herriot (p)

Tak to je vyjímka (normálně knihy o zvířatech nemám ráda)...fakt skvělá, bavila jsem se , ale ne všechny příběhy skončily dobře.

30.11.-0001 5 z 5

1000 důvodů proč se nelíbat 1000 důvodů proč se nelíbat Hortense Ullrich

Docela sranda...ale četla jsem i lepší.

30.11.-0001 3 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Skvělé, skvělé, skvělé!!! Autorka se úžasně vžila do role psychologa prožívajícího druhou mízu :)

30.11.-0001 5 z 5

David Copperfield (zkrácené vydání) David Copperfield (zkrácené vydání) Charles Dickens

Četla jsem to v zjednodušené formě v angličtině...asi proto mi příběh možná někdy utíkal, ale jistě vím, že to bylo plné zvratů :) Doporučuju

30.11.-0001 4 z 5