Zvěrolékař a psí historky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Výběr autorových povídek o psech. Dlouhá léta soužití s vlastními psími miláčky i profesní zážitky z léčení cizích psů poučily, že pro pohodu společných chvil je důležité vědět, že „ze všeho největší štěstí netkví v tom, že zvířata člověka zajímají a okouzlují, ale že jim rozumí a něco o nich ví“. James Herriot o nich věděl hodně – i to, že krátké životy nemusí znamenat pro majitele těchto oddaných čtyřnohých druhů nekonečné pusto a prázdno, dokážou-li si na ně i po jejich definitivním odchodu uchovat dobré vzpomínky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25605/big_zverolekar-a-psi-historky-rCh-25605.jpg 4.6341
Série:

Zvěrolékař 10.


Žánr:
Literatura světová, Povídky, Příroda, zvířata

Vydáno: , Svoboda
Originální název:

James Herriot’s Dog Stories, 1986


více info...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Kniha Zvěrolékař a psí historky

pablito
29. března

Pes a James Herriot jsou dvě bytosti, které člověka nikdy nezklamou. Takže dvojnásobná radost :)

n.ezn.amy
15.12.2022

Vzpomínky Jamese Herriota na svou veterinární praxi v Darrowby tentokrát zaměřená na jeho nejoblíbenější pacienty a to psi. Krasné a občas i smutné příběhy, kdy stejně jako život občas vždy nekončí happy endem, přesto psané tak velkou láskou k těmto chlupatým tvorům. Na Herriotovi je poznat, že svou práci miloval a ošetřování psů obzvláště. Kdo neměl dobrou náladu ať sáhne po této knize a zaručeně se mu zlepší.


ZůzaSomolka
14.12.2022

Milé příběhy o psech. Pohladí na duši. Slyšela jsem jako audioknihu skvěle namluvenou Jiřím Lábusem, to ještě zážitek pozvedá o úroveň výš.

Stanas513
27.10.2022

Kniha se mi líbila, ale asi jsem očekávala trošku více veselejších historek. Ke konci už mi občas i slzička ukápla. Máme doma psa a neumím si představit, že by se mu něco stalo a musela bych řešit utracení. Fuj... Některé ty historky byly opravdu moc smutné.

Cajda
08.04.2022

Přesně:
Ad "Kačí1169" James Herriot prostě nikdy nezklame.
Ad "Bulldog" Tuhle knihu by měl mít v knihovně každý milovník psů....
Jo! A jo! A prostě jo! Takže u mne má čestné místo.
Pan Herriot píše úplně úžasně - a je jedno, které zvíře zrovna ošetřuje.
Je prostě úplně skvělý.
No jo, už jsem zaujatá.
Já vím :o)))))

Bulldog
28.01.2022

Tuhle knihu by měl mít v knihovně každý milovník psů.. Úžasné povídky protkané humorem i slzami, ale hlavně vzájemnou láskou mezi lidmi a zvířaty a tak se mi to líbí a takhle by to mělo fungovat.

Kačí1169
02.01.2022

James Herriot prostě nikdy nezklame.

Štěpinambura
17.11.2021

Skládám své srdce, poklonu a všechny projevy ústy právě tomuto naprosto úchvatnému autorovi, který mě opět nadchnul pro své humorné vyprávění.

1