Zvěrolékař a psí historky

Výběr autorových povídek o psech. Dlouhá léta soužití s vlastními psími miláčky i profesní zážitky z léčení cizích psů poučily, že pro pohodu společných chvil je důležité vědět, že „ze všeho největší štěstí netkví v tom, že zvířata člověka zajímají a okouzlují, ale že jim rozumí a něco o nich ví“. James Herriot o nich věděl hodně – i to, že krátké životy nemusí znamenat pro majitele těchto oddaných čtyřnohých druhů nekonečné pusto a prázdno, dokážou-li si na ně i po jejich definitivním odchodu uchovat dobré vzpomínky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25605/zverolekar-a-psi-historky-25605.jpg 4.6248

Zvěrolékař 10.

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Svoboda

James Herriot’s Dog Stories, 1986

Kniha Zvěrolékař a psí historky

Jarka_rybář

První kniha, kterou jsem od autora četla. Je skvělá. Pobaví i dojme. Miluju psy.

Marsoa

Užasná kniha, sice trochu melancholická, ale čtená jedním dechem...

Panda92

Knížka, co pohladí po duši každého pejskaře :-)

míra611226

James Herriot,ten se neomrzí.Ten kdo má rád zvířata rozhodně musí přečíst.Jsou původně jen 3 knihy,až byznys udělal více knih.

Mabie

Jako každý Zvěrolékař i toto byla laskavá kniha, která pohladila po duši. Je krásné, když člověk dělá práci, která má smysl a těší ho, což v případě pana Herriota platí.

09.09.2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Tyhle zvěrolékařské historky nemůžou nikdy zklamat.

boxas
24.11.2018

Žádná "velká literatura", ale kdo by toto hodnotil, když má před sebou knížku tak milou a laskavou a když má navíc, podobně jako autor, velice rád psy.

myryjam
12.10.2018

Knížku jsem si poslechla v podání pana Lábuse, moc hezky se poslouchalo, příjemný odpočinek. Už mě to ale nebere tak jako před 20 lety. Příjemné, dojemné, milé, ale ne bomba:)

To by se zvěrolékaři stát nemělo
To by se zvěrolékaři stát nemělo